1:0
2:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - TJ Centropen Dačice 5:2
4. Josef Meca, 15. Matěj Klement, 29. David Přibyl, 31. Matyáš Zavřel, 31. Adam Stránský - 5. David Novák, 37. David Novák; rozhodčí: Šimon Poul - Matěj Jonák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Ivan Dolejš -2 - Wilhelm Vrba ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:1;
45:00
36:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #88 David Novák bez asistence (5:2).
30:56
Timeout TJ Centropen Dačice
30:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Stránský, asistoval #97 David Přibyl (5:1).
30:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #68 Matyáš Zavřel, asistoval #2 Štěpán Meca (4:1).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 David Přibyl, asistoval #99 Josef Meca (3:1).
27:22
Vyloučen hráč #88 David Novák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #42 Matěj Klement, asistoval #97 David Přibyl (2:1).
11:48
Vyloučen hráč #52 Matyáš Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
10:53
Vyloučen hráč #42 Matěj Klement družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:20
04:07
Vyloučen hráč #97 David Přibyl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
03:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #99 Josef Meca, asistoval #14 Šimon Švec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Poul a Matěj Jonák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Šimon Švec, Josef Meca, Radek Havlíček, Matyáš Zavřel, Štěpán Meca