1:3
- : -
F.A.T.R. B

FBC Sokol Ivanovice na Hané B - F.A.T.R. B 3:7
2. Dušan Trnka, 25. Lukáš Dočkal, 27. Dominik Papp - 9. František Navrátil, 9. Jiří Horák, 18. Jaroslav Brečka, 24. Vladimír Jordán, 38. Jiří Horák, 39. Ondřej Lorenc, 39. Jiří Horák; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Tomáš Zimák ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
39:00
38:57
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil #4 Jiří Horák, asistoval #15 Miroslav Bureš (3:7).
38:35
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil #92 Ondřej Lorenc bez asistence (3:6).
37:41
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil #4 Jiří Horák, asistoval #9 Vladimír Jordán (3:5).
36:53
Timeout F.A.T.R. B
26:25
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #22 Lukáš Dočkal (3:4).
26:13
Vyloučen hráč #17 Lukáš Procházka družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
24:12
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #22 Lukáš Dočkal, asistoval #3 Jan Kouba (2:4).
23:23
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil #9 Vladimír Jordán, asistoval #8 Jan Maňák (1:4).
17:46
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil #55 Jaroslav Brečka, asistoval #15 Miroslav Bureš (1:3).
14:09
Vyloučen hráč #3 Jan Kouba družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:00
13:00
12:17
Vyloučen hráč #8 Jan Maňák družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za hrubost.
08:40
08:07
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #9 Vladimír Jordán (1:1).
07:03
Vyloučen hráč #22 Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nesportovní chování.
01:55
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #20 Dušan Trnka, asistoval #3 Jan Kouba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R. B:
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Ivanovice na Hané B: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Jan Kouba, Dominik Papp, Michal Jazejček, Radek Zápařka, David Kramoliš