0:0
6:2
- : -

FBC Draci Říčany - FbŠ Bohemians B 7:4
2. Marek Honzák, 32. Matyáš Pros, 37. Matyáš Pros, 38. David Tománek, 42. Jakub Tabášek, 43. Jakub Vykouk, 44. Jakub Vykouk - 1. Martin Rossi, 8. Jan Šobotník, 35. Daniel Cabejšek, 44. Jakub Šárka; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:4 + Lukáš Kuncman 4; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: František Lerch ? - Jan Cimbálek ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 6:2;
45:00
44:44
Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
43:57
Timeout FBC Draci Říčany
43:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #23 Matyáš Pros (7:4).
43:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Jakub Šárka bez asistence (6:4).
42:09
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #49 David Tománek (6:3).
41:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek z trestného střílení (5:3).
41:48
Vyloučen hráč #12 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2+2 minuty za hrubost.
37:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:3).
36:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (3:3).
34:33
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Daniel Cabejšek, asistoval #8 Radek Mandík (2:3).
31:08
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:2).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč #7 Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
29:55
Vyloučen hráč #14 Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká florbalka.
21:00
Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
19:57
Vyloučen hráč #16 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
07:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Jan Šobotník, asistoval #14 Jakub Šárka (1:2).
05:57
Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
01:21
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (1:1).
00:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Martin Rossi, asistoval #74 Tomáš Kindl (0:1).