2:2
6:4
- : -

Tatran Střešovice B - FBC Draci Říčany 9:7
6. Kryštof Jinek, 26. Štěpán Zavoral, 27. Lukáš Měřička, 33. Adam Tlapák, 34. Tobiáš Petržilka, 36. Adam Tlapák, 37. Lukáš Měřička, 40. Tobiáš Petržilka, 44. Ondřej Smitka - 12. Matyáš Pros, 18. Vojtěch Honzák, 30. Vojtěch Honzák, 36. Matyáš Pros, 36. Vítězslav Špok, 36. Filip Nochta, 41. Matyáš Pros; rozhodčí: David Kozlík - David Hertz; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Josef Špinka ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 6:4;
45:00
43:18
Timeout FBC Draci Říčany
43:18
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #99 Ondřej Smitka, asistoval #37 Tomáš Vahalík (9:7).
41:21
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (8:7).
39:29
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka bez asistence (8:6).
36:22
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #34 Lukáš Měřička, asistoval #21 Kryštof Jinek (7:6).
35:58
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #33 Marek Svoboda (6:6).
35:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (6:5).
35:41
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #97 Jakub Slavík (6:4).
35:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:4).
33:02
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #25 Petr Introvič (5:3).
32:54
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #98 Vojtěch Novotný (4:3).
31:03
Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky.
30:00
30:00
29:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (3:3).
27:09
Vyloučen hráč #37 Tomáš Vahalík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
26:21
25:23
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #27 Štěpán Zavoral, asistoval #78 Tobiáš Petržilka (2:2).
17:29
15:00
15:00
11:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #29 Jakub Vykouk (1:1).
10:02
Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:53
Vyloučen hráč #23 Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
05:22
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #25 Petr Introvič (1:0).
05:05
Vyloučen hráč #97 Jakub Slavík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.