2:1
1:4
- : -

Snipers Třebíč B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:8
10. Rudolf Horák, 10. Lukáš Bartes, 21. Adam Svoboda, 29. Filip Dvořák, 44. Rudolf Horák - 5. Jakub Milichovský, 12. Adam Veselovský, 14. Josef Žáček, 23. David Coufal, 31. Jan Sláma, 33. David Coufal, 42. Josef Žáček, 44. David Coufal; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jakub Veselý ? - Ondřej Hocke -5; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:4;
45:00
43:54
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #65 Rudolf Horák, asistoval #89 Matěj Hobza (5:8).
43:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #77 Adam Veselovský (4:8).
41:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #92 David Coufal (4:7).
38:54
Timeout Snipers Třebíč B
34:18
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #97 Josef Žáček (4:6).
30:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #95 Jan Sláma, asistoval #97 Josef Žáček (4:5).
30:00
30:00
28:31
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák bez asistence (4:4).
26:27
Vyloučen hráč #97 Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
22:07
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal z trestného střílení (3:4).
20:57
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #31 Lukáš Bartes (3:3).
15:00
15:00
13:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #95 Jan Sláma (2:3).
11:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský, asistoval #31 Václav Venzhöfer (2:2).
09:32
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #31 Lukáš Bartes, asistoval #14 Tobiáš Stránský (2:1).
09:04
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #65 Rudolf Horák, asistoval #43 Jan Pacal (1:1).
04:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #10 Jakub Milichovský, asistoval #95 Jan Sláma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ondřej Hocke; hráči v poli: Jakub Kocour, Jakub Milichovský, Josef Žáček, David Coufal, Jan Sláma