6:2
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC Vipers Most  12:2
8. Tomáš Soukup, 11. Vojtěch Strejcovský, 15. Michal Novotný, 15. Lukáš Fiala, 24. Tomáš Soukup, 27. Ondřej Brabec, 31. Adam Betka, 38. Jan Koštoval, 42. Ondřej Kus, 43. Ondřej Brabec, 45. Lukáš Mucha, 45. Ondřej Brabec - 31. Michal Libecait, 45. Radek Babák; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 19 - Jakub Alfery 22; po třetinách: 4:0, 2:0, 6:2;
45:00
Střely ve 3. části: 13:11
45:00
44:59
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák bez asistence (12:2).
44:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil #2 Ondřej Brabec, asistoval #64 Ondřej Kus (12:1).
44:12
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #27 Václav Hlavsa (11:1).
42:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #2 Ondřej Brabec, asistoval #12 Jan Koštoval (10:1).
41:51
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #24 Lukáš Mucha (9:1).
37:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval bez asistence (8:1).
36:02
Vyloučen hráč #15 Matěj Zienert družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
36:02
Vyloučen hráč #72 Martin Horák družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
35:04
Vyloučen hráč #96 Daniel Janásek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
30:54
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #16 Michal Libecait, asistoval #22 Daniel Rybář (7:1).
30:41
Branku družstva FD Teplice vstřelil #29 Adam Betka, asistoval #13 David Gebhardt (7:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:4
30:00
28:16
Vyloučen hráč #22 Daniel Rybář družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
26:43
Branku družstva FD Teplice vstřelil #2 Ondřej Brabec, asistoval #26 Michal Novotný (6:0).
23:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup, asistoval #64 Ondřej Kus (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:6
15:00
14:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #13 David Gebhardt (4:0).
14:05
Branku družstva FD Teplice vstřelil #26 Michal Novotný, asistoval #2 Ondřej Brabec (3:0).
10:37
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #24 Lukáš Mucha (2:0).
07:26
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup, asistoval #24 Lukáš Mucha (1:0).
06:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most : brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Daniel Janásek, Daniel Rybář, Martin Horák, Tomáš Barna, Matěj Zienert