3:2
3:4
- : -

ACEMA Sparta Praha BARR - FBC Rakovník 6:6
6. Filip Vostřák, 8. Hugo Felfel, 10. Hugo Felfel, 14. Hugo Felfel, 16. Filip Dalík, 24. Filip Vostřák - 5. Monika Pokorná, 12. Štěpán Fukárek, 18. Jonáš Pecka, 21. Štěpán Fukárek, 22. Štěpán Fukárek, 23. Jakub Sailer; rozhodčí: Jan Dvořák - Jan Vašina; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Beran ?, Ján Rusnák ? - Alena Grubnerová -6; po třetinách: 3:2, 3:4;
24:00
23:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #5 Filip Vostřák bez asistence (6:6).
22:26
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #74 Jakub Sailer, asistoval #11 Jonáš Přibyl (5:6).
21:16
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek bez asistence (5:5).
20:41
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek bez asistence (5:4).
19:21
Timeout FBC Rakovník
19:21
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ján Rusnák družstva ACEMA Sparta Praha BARR
19:21
Vyloučen hráč #5 Filip Vostřák družstva ACEMA Sparta Praha BARR na 2 minuty za sekání.
17:49
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #84 Jonáš Pecka, asistoval #52 Jakub Čermák (5:3).
15:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #48 Filip Dalík bez asistence (5:2).
13:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #90 Hugo Felfel, asistoval #77 Patrik Sedmera (4:2).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #11 Jonáš Přibyl (3:2).
09:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #90 Hugo Felfel, asistoval #28 Karel Demjanenko (3:1).
07:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #90 Hugo Felfel bez asistence (2:1).
05:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #5 Filip Vostřák, asistoval #43 Adam Petr (1:1).
04:15
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #6 Monika Pokorná bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dvořák a Jan Vašina.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rakovník: brankář: Alena Grubnerová;
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha BARR: brankář: Lukáš Beran; hráči v poli: Adam Petr, Prokop Ucháč, Filip Vostřák, David Štecher, Filip Dalík