0:2
4:0
- : -

BLACK ANGELS B U23 - OLYMP FLORBAL 6:5pn
4. Jan Blažek, 38. Jakub Nachtmann, 40. Jan Bauman, 43. Jakub Votruba, 45. Jakub Nachtmann, N Jan Bauman - 6. David Nesnídal, 8. David Nesnídal, 11. Patrik Bělohlávek, 27. David Nesnídal, 30. David Nesnídal; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Kryštof Ivan Kasha ? - Jan Dvořák ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 4:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #22 Robin Davis , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #46 Jan Bauman a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #96 Tomáš Jirát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #11 Jan Blažek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #25 Ondřej Klička a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #29 Jakub Nachtmann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #18 David Nesnídal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #46 Jan Bauman a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:58
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #29 Jakub Nachtmann, asistoval #11 Jan Blažek (5:5).
42:58
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #91 Jaromír Sedmík (4:5).
40:40
Timeout BLACK ANGELS B U23
40:40
Vyloučen hráč #19 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
39:14
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #51 Kryštof Ivan Kasha (3:5).
37:35
Vyloučen hráč #6 Jan Kalenda družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání.
37:13
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #29 Jakub Nachtmann, asistoval #77 Vojtěch Ježek (2:5).
35:48
Vyloučen hráč #39 Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:16
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #22 Robin Davis (1:5).
26:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal bez asistence (1:4).
26:03
Vyloučen hráč #11 Jan Blažek družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
10:31
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #18 David Nesnídal (1:3).
07:01
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #81 Patrik Bělohlávek (1:2).
05:06
03:24
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #11 Jan Blažek, asistoval #94 Jaroslav Seiml (1:0).