1:2
2:0
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - T.B.C. Králův Dvůr B 5:4
3. Lukáš Kášek, 6. Tadeáš Nedoma, 22. Michal Smutný, 32. Michal Smutný, 41. Michal Smutný - 2. Lukáš Brabec, 15. Jaroslav Pokorný, 21. Adam Lešuk, 22. Michal Mašek; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - David Křeček ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:0;
45:00
44:00
Královák zkouší hru bez brankáře.
43:48
Vyloučen hráč #10 Jan Krejčí družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
40:30
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #99 Lukáš Kášek (5:4).
40:30
Teď už ale střela Nebušic prošla za jeho záda a Michal Smutný kompletuje hattrick.
40:05
David Křeček poněkolikáté svým zákrokem podržel králodvorské.
36:00
Zvoní tyč. Hráč Nebušič teď těsně minul odkrytou branku.
33:45
Jiří Dolejš teď dvakrát čistě vypích balónek ze soupeřovy florbalky, bohužel žádný z těchto útoků neskončil gólem.
31:47
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (4:4).
30:14
Vyloučen hráč #29 Martin Eliáš družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
21:49
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (3:4).
21:31
I tým Nebušic je vepředu velmi nebezpečný hraje s Královákem velmi vyrovnaně.
21:02
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #10 Jan Krejčí (3:3).
20:44
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (2:3).
19:56
Lukáš Brabec se aktuálně potýká s lehkými zdravotními problémy, dokonce si už u zdravotníka vyžádal Kellen, tak snad se na hřiště ještě vratí.
18:50
1. formace T.B.C. v útoku tlačí nebušickou obranu.
15:00
15:00
14:01
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #66 Adam Lešuk (2:2).
12:25
Jan Fišer má teď v brance určitě co dělat, zatím se mu ale daří.
10:35
MOSTER SAVEEEEEE gólmana Davida Křečka.
08:55
Teď Nebušice hrozili nebezpečným útokem při vlastním oslabení.
07:04
Vyloučen hráč #17 Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za bránění ve hře.
07:04
Lukáš Brabec tvrdě narazil do Ondřeje Krejčíře, který se mu postavil do cesty. Následuje dvouminutová přesilovka pro Králodvorské.
06:42
Králodvorští teď dlouho kombinují na půlce soupeře. Zatím ale bez gólu.
05:12
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #93 Tadeáš Nedoma, asistoval #12 Milan Černil (2:1).
03:20
Je vidět, že jeden gól je pro Lukáše Brabce málo a jeho motivace teď prudce narostla.
02:06
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #97 Michal Smutný (1:1).
01:34
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #92 Lukáš Brabec, asistoval #29 Martin Eliáš (0:1).
01:34
Lukáš Brabec posílá hned první střelu za brankáře. Nekompromisní zakončení kanonýra.