4:1
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha RED - FBC Slavia Praha 7:1
11. Jakub Štuj, 17. Dominik Krištof, 19. Jáchym Štuj, 20. Matyáš Trávníček, 21. Vojtěch Horký, 26. Matyáš Trávníček, 36. Jakub Štuj - 20. Tobias Schier; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Ondřej Svoboda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Boboš ? - Erik Glenda -7; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:0;
36:00
35:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #83 Martin Kropáček (7:1).
25:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #58 Matyáš Trávníček, asistoval #90 Dominik Krištof (6:1).
24:00
24:00
20:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #24 Vojtěch Horký, asistoval #18 Jakub Černý (5:1).
19:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #58 Matyáš Trávníček, asistoval #70 Jáchym Štuj (4:1).
19:05
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier, asistoval #12 Teodor Malý (3:1).
18:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #90 Dominik Krištof (3:0).
16:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #90 Dominik Krištof, asistoval #58 Matyáš Trávníček (2:0).
12:00
12:00
10:13
06:37
Vyloučen hráč #58 Matyáš Trávníček družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vycpálek a Ondřej Svoboda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Erik Glenda; hráči v poli: Teodor Malý, František Šafařík, Ondrej Štědronský, Tobias Schier, Tomáš Vavřík