2:3
1:1
- : -

Panthers Praha C POWER - Tatran Střešovice B 6:5pn
1. Roman Školník, 7. Roman Školník, 23. Martin Brauner, 23. Roman Školník, 35. Daniel Černý, N Zdeněk Prokůpek - 4. Petr Introvič, 19. Jakub Slavík, 24. Lukáš Měřička, 24. Tobiáš Petržilka, 37. Kryštof Jinek; rozhodčí: David Kozlík - David Hertz; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #92 Zdeněk Prokůpek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #18 Ondřej Smitka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #12 Martin Brauner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #78 Tobiáš Petržilka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #2 Daniel Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #34 Lukáš Měřička a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
41:26
Timeout Panthers Praha C POWER
36:05
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #97 Jakub Slavík (5:5).
34:38
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #2 Daniel Černý, asistoval #66 Martin Eckstein (5:4).
30:00
30:00
25:50
Timeout Tatran Střešovice B
25:26
Vyloučen hráč #22 Roman Školník družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:55
Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
24:55
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost.
23:43
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #18 Ondřej Smitka (4:4).
23:27
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
23:11
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #34 Lukáš Měřička bez asistence (4:3).
22:32
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #7 Štěpán Andrle (4:2).
22:08
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #2 Daniel Černý (3:2).
21:20
Vyloučen hráč #25 Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
18:35
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #97 Jakub Slavík, asistoval #21 Kryštof Jinek (2:2).
17:42
15:00
15:00
14:41
Vyloučen hráč #21 Kryštof Jinek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:15
06:15
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #19 Anna Bartušková (2:1).
03:59
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #25 Petr Introvič, asistoval #78 Tobiáš Petržilka (1:1).
00:20
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #34 David Ghali (1:0).