1:1
0:2
- : -

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - ACEMA Sparta Praha C 3:4
6. Šimon Baumruk, 12. Šimon Baumruk, 17. Šimon Baumruk - 2. Jan Bízik, 15. Adam Ucháč, 25. Adam Ucháč, 30. Michal Pokorný; rozhodčí: Filip Rabiňák - Andrej Lipan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Pauček -4 - Roman Nový ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
36:00
34:21
Timeout TEXAS LONGHORNS Sépiáci
29:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #42 Michal Pokorný, asistoval #55 Jan Bízik (3:4).
24:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Adam Ucháč, asistoval #3 Vladimír Brejcha (3:3).
24:00
24:00
16:45
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #31 Tomáš Pauček (3:2).
14:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Adam Ucháč, asistoval #55 Jan Bízik (2:2).
12:00
12:00
11:44
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #4 Petr Lávička (2:1).
05:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #7 František Štíbr (1:1).
02:37
Vyloučen hráč #13 Petr Tomeš družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
01:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #55 Jan Bízik z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Rabiňák a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Jan Pauček; hráči v poli: František Štíbr, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk