1:1
2:0
- : -

SPORT EDEN BEROUN - SummerCamps Tatran Střešovice C 5:1
2. Lukáš Frank, 5. Rafael Jelínek, 14. Dominik Novák, 27. Matyáš Vích, 34. Matyáš Vích - 18. Oliver Pešina; rozhodčí: Adam Krs - Filip Beran; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Bukáček ? - Štěpán Dvořák ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:0;
36:00
33:41
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #64 Matyáš Vích, asistoval #71 Tomáš Souček (5:1).
31:44
Vyloučen hráč #54 Lukáš Škába družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za špatné střídání.
26:40
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #64 Matyáš Vích, asistoval #33 David Baxa (4:1).
24:00
24:00
17:49
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #93 Oliver Pešina bez asistence (3:1).
13:59
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #29 Dominik Novák, asistoval #64 Matyáš Vích (3:0).
12:00
12:00
05:49
Timeout SummerCamps Tatran Střešovice C
04:56
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #5 Rafael Jelínek, asistoval #71 Tomáš Souček (2:0).
01:22
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #21 Lukáš Frank, asistoval #29 Dominik Novák (1:0).
00:17
Vyloučen hráč #47 Lukáš Ragač družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Krs a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů SummerCamps Tatran Střešovice C:
00:00
Line-up domácích SPORT EDEN BEROUN: brankář: Vojtěch Bukáček; hráči v poli: Lukáš Frank, Rafael Jelínek, Matyáš Vích, David Baxa, Dominik Novák