3:1
0:0
- : -

FbŠ Bohemians B - Prague Tigers Nehvizdy 7:2
3. Viktorie Mašínová, 6. Tereza Mozolová, 10. Viktorie Mašínová, 10. Kateřina Hutníková, 15. Natálie Kozlíková, 17. Natalie Kovačová, 18. Anežka Hůlová - 6. Pavlína Vavříková, 18. Ema Ludvíková; rozhodčí: Adéla Skalická - Lukáš Rašovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Kočová ? - Anna Ondráčková -7; po třetinách: 4:1, 3:1, 0:0;
30:00
27:45
Vyloučen hráč #18 Lucie Svobodová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání.
26:51
Vyloučen hráč #52 Natálie Kozlíková družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
26:51
Hrajeme 4 na 4.
25:30
25:11
Mikolášková zachytila balonek a krásně prošla celým hřištěm a i pěkně vystřelila, ale gólmanka Bohemky chytá!
23:33
Bohemka je lepším týmem, ale domácí občas zahrozí, jako nyní Vavříková po kolmici Ludvíkové.
22:24
Ondráčková předvedla tři zákroky, kterými podržela Tigers.
21:41
Branková konstrukce drží domácí po střele zelenobílých.
20:00
20:00
17:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #24 Anežka Hůlová, asistoval #32 Eva Ragačová (7:2).
17:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Ema Ludvíková, asistoval #18 Lucie Svobodová (6:2).
16:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #64 Natalie Kovačová, asistoval #87 Kateřina Hutníková (6:1).
14:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #52 Natálie Kozlíková, asistoval #87 Kateřina Hutníková (5:1).
10:00
10:00
09:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #64 Natalie Kovačová (4:1).
09:31
Tak už se začíná hra domácích hroutit a Bohemka navyšuje vedení.
09:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #66 Viktorie Mašínová, asistoval #32 Eva Ragačová (3:1).
08:11
Skvělý zákrok Ondráčkové v brance Tigers drží jednobrankový rozdíl. Domácí drží zatím přijetelný stav zápasu.
05:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #26 Tereza Mozolová bez asistence (2:1).
05:37
Domácí tygřice snížily Pájou Vavříkovou po pěkné nahrávce od Müllerové, ale Bohemka rychle kontruje po skrumáži u branky.
05:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Pavlína Vavříková, asistoval #92 Anežka Müllerová (1:1).
02:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adéla Skalická a Lukáš Rašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Anna Ondráčková; hráči v poli: Anna Bonnerová, Lucie Svobodová, Anežka Nová, Linda Mikolášková, Anežka Müllerová