1:3
1:3
- : -

ACEMA Sparta Praha - Tatran Střešovice 4:8
2. Robert Košir, 8. Josef Sedláček, 23. Jakub Mühlfait, 44. Jiří Curney - 3. Adam Tlapák, 15. Bohumil Piskáček, 28. David Šimek, 29. Jonáš Kreysa, 35. Ondřej Němeček, 44. Ondřej Němeček, 44. Marek Beneš, 60. Matěj Havlas; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 960; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Lukáš Kříž 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3;
59:59
Pro domácí to dnes bohužel nedopadlo. Body putují do Střešovic. Gratulujeme vítězům a děkujeme fanouškům za dnešní neskutečnou atmosféru.
Rozhovory po utkání, Tatran, Sparta
59:40
Sparta už utkání dohraje s Martinem Benešem v brance.
59:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:8).
59:39
Tatranu se nakonec podařilo do prázdné brány umístit balon.
59:29
Hanák získal na půlce míček. Prázdnou branku ale přehodil.
58:43
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:43
Sparta zariskuje a na buly v útočném rohu půjde v šesti.
57:52
Martin Beneš je teď pod palbou. Zůstává ale pro toto oslabení neprostřelen.
57:07
Mumraj v obranném rohu Tatranu. Nic z toho nevzniklo.
55:51
Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
55:51
Sparta teď zbytečnou chybou darovala Tatranu další hru v pěti proti čtyřem.
54:55
Sparta teď zvýšila tlak a vysunula se daleko na útočnou polovinu. Vznikají tak ale velké prostory pro tatranské brejky.
54:11
Sparta má standartní situaci v rohu. Tatran svým rychlým pressem nikam Krbce s balonem nepustil.
53:11
Tatran kombinuje na svojí polovině. Je ale vidět, že s góly ještě rozhodně nehodlají končit.
52:23
Zouzal si míchá tatranskou obranu. Nakonec ale netrefil branku.
50:31
Curney se motá za brankou hostí. Nic kloudného ale nevymyslel.
47:11
Střela do tyčky hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice .
46:51
Riskantní kličky ve velkém brankovišti předváděl Krbec. Tatran ho o míček ale nedokázal obrat.
44:44
Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
44:44
Kolstrunk teď nabídl Spartě napravit svou statistiku v oslabení.
43:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:7).
43:53
Gólové duo Tatranu Němeček-Beneš teď řádí.
43:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:6).
43:37
Curney po zemi snižuje.
43:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (3:6).
43:08
Nepsané pravidlo florbalu "Nedáš, dostaneš" Matěj Pruner v samostatném úniku trefil ruku Kříže. Na to mu odpověděl Němeček.
42:28
Tatran dorážel na Benešovu svatyní. Beneš za svá záda, ale nikoho a nic nepustil.
41:15
Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
41:15
I Tatran si dnes vyzkouší přesilovou hru.
40:50
Křenek zkusil propálit od půlky. Trefil však prvního hráče před sebou. Zachránil ho ale rošláplý balon
40:33
Zouzal od mantinelu zkusil střelu, Kříž se vytáhl a vyráží.
40:01
Poslední třetina je tady a balonu se po buly ujímá Sparta.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
39:44
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:44
Sparta dostane i třetí možnost v přesile. Po seknutí byl vyloučen kapitán týmu Tatran Střešovice Ondřej Němeček.
38:38
Kříž se teď v brance náležitě předvedl, až celá hala hučela údivem.
38:22
Sparta se snaží najít skulinku v tatranské obraně. Bohužel se jim to nedaří
36:51
Tatran je teď zamčený na vlastním brankovišti.
36:30
Kreysa zajel do Sparťanského obránce Kuchynky. Sparta si tak vyzkouší druhou přesilovku v tomto utkání.
36:03
Sparta se rychlími nahrávkami dostala na útočnou polovinu a kombinuje.
34:43
34:26
Zouzal na volného Sedláčka na středu. Tomu bohužel střela nesedla.
34:13
Další situace 3 na 1 a Tatran navyšuje své vedení.
33:30
Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
33:25
Sedláček originální kličkou oklamal dva tatranské hráče.Zradily ho však jeho sálovky a tak lehá na hrací plochu.
32:38
Kreysa sám na golmana. Teď už se mu tolik nezadařilo o trefuje pouze boční síť.
31:53
Košir chybně nahrál přímo na Šimkovu čepel. Sparťanskou hru ale jistil Křenek a tatranského útočníka hned zastavil.
30:38
Košir se pokusil o sólo akci, bohužel pro něj byla překažena obráncem Tatranu.
28:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (3:4).
28:55
Smolný moment pro Spartu. Kreysa s velkou dávkou štěstí přehodil Sparťanskégo golmana a Tatran se tak poprvé dnes dostává do vedení.
28:28
Dnes sledujeme opravdu aktivní zápas. Hra se přelíná ze strany na stranu.
27:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (3:3).
27:46
Eliáš na půlce hřiště skolil na zem Košira. Následovalo přečíslení 3 na 1. To zvládl využít Šimek.
26:30
Hned několik šancí od Tatranu na druhé straně. Martin Beneš však v této třetině zatím stále drží čisté konto.
25:44
Kuchynka se dostal ke střele od mantinelu. Míček se přes všechny hráče dostal až k Lukáši Křížovi, který se však vytáhl a střelu vyrazil.
24:30
Krásnou kombinaci Tatranu měl možnost zakončit Eliáš. Trefil ale Beneše přímo doprostřed hrudi.
22:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #10 Josef Juha (3:2).
22:13
Elegantní otočkou v přečíslení 2 na 1 našel Juha volného Muhlfaita. Ten zakončuje do plně odkryté branky a vrací Spartě vedení.
21:09
Košir přečetl Sládečkovu kličku a vyrazil sám na Kříže. Golmana si vymíchal, ale branku bohužel netrefil.
20:52
Krbec utekl tatranské obraně a zkoušel Křížovu pozornost. Ten jeho zkouškou prošel na výbornou.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí Spartu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:20
Ze souboje v rohu se vymotal Kristián Kozák a ohrozil Tatranskou bránu střelou ze zátahu. Kříž však bez problému zneškodnil tento pokus.
17:47
Lukáš Kříž teď podržel svůj tým ukázkovými zákroky.
16:18
Tatran teď nabídl Spartě golovou šanci. Kolstrunk nevyužil.
15:04
Volný úder z velkého brankoviště dostal k dispozici Tatran. Míček se však za Benešova záda nedostal.
14:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #16 Martin Mühlfait (2:2).
14:20
Piskáček z přečíslení dorovnává skóre.
13:49
Eliáš se rozeběhl s míčkem na Benešovu branku. Přestřelil..
12:38
Sparta na balonu prohání Tatran po hřišti zatím úspěšně bez ztráty míčku. Tatran se snaží o vysoký press, ale zatím jim to není moc platné.
11:11
Tatran se řítil do nebezpečného přečíslení. Sparťanská obrana však včas zareagovala a brejk zneškodnila.
09:20
Martin Beneš se předvedl paraádním zákrokem a vyhazuje balon na volného Juhu. Toho, bohužel pro domácí, zastavil Tatranský obránce.
08:39
Tatran teď opatreně kombinuje na vlastní polovině.
07:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #14 Marek Zouzal (2:1).
07:11
Marek Zouzal perfektní přihávkou před bránu věnoval možnost vrátit Spartě vedení mladému Josefu Sedláčkovi. Ten bez větších problému trefuje.
05:45
Tatran ustál oslabení a hned si dokázal vytvořit nebezpečnou šanci.
04:40
Minuta přesilové hry je pryč, a Sparta se teprve teď dostala k soupeři na dostřel a může kombinovat.
03:58
Čermák po souboji v rohu odchází ze hřiště pokulhávajíc, s bolestivou grimasou v obličeji.
03:42
Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
03:42
Sparta se ocitla v situaci 2 na 1. Gól sice nepadl, ale máme tu první vyloučení dnešního utkání.
02:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:1).
02:34
Rychlý brejk Tatranu a máme vyrovnáno.
01:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (1:0).
01:38
Košir ze zátahu přesně trefuje Křížovu branku a dává tak úvodní gól zápasu.
01:14
Sparta se po chybě Tatranu dostala na míček a kombinuje u soupeřovy branky.
00:37
Tatran hned ze začátku zamkl Spartu na obranné polovině hřiště.
00:01
Dobrý večer, srdečně vás vítám na dnešním zápase mezi domácím týmem ACEMA Sparta Praha a hostujícími hráči Tatranu Střešovice. Dnešní zápas se nese v duchu Garygame, tak doufám, že si ho všichni užijete.
00:01
Úvodní buly dnes pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Šimon Vavroušek, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Mikuláš Krbec, Jiří Curney, Matěj Čermák, Josef Sedláček, Marek Zouzal