3:1
1:4
- : -

Banes Florbal Soběslav - Florbal Jindřichův Hradec 6:7
9. Daniel Štěpánek, 13. Tomáš Holota, 17. Jiří Pavliš, 19. Matěj Macháček, 24. Jiří Pavliš, 35. Kamila Viturková - 8. Vojtěch Hembera, 10. Rostislav Toman, 26. Rostislav Toman, 33. Petr Stloukal, 33. Martin Kulovaný, 33. Petr Stloukal, 35. Václav Šalek; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Josef Zíka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Pavliš -7 - Vojtěch Kornhöfer -5, Tadeáš Řípa ?, Vojtěch Kornhöfer ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:4;
45:00
41:03
Vyloučen hráč #29 Jakub Heřmánek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
34:36
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #45 Václav Šalek, asistoval #21 Martin Kulovaný (6:7).
34:01
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #11 Kamila Viturková, asistoval #7 Daniel Štěpánek (6:6).
32:33
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal, asistoval #24 Vojtěch Hembera (5:6).
32:18
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Martin Kulovaný bez asistence (5:5).
32:04
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #25 Petr Stloukal, asistoval #29 Jakub Heřmánek (5:4).
30:00
30:00
25:30
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #31 Rostislav Toman, asistoval #24 Vojtěch Hembera (5:3).
24:31
Vyloučen hráč #75 Pavel Mazouch družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
23:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #77 Tomáš Holota (5:2).
18:20
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #32 Matěj Macháček z trestného střílení (4:2).
18:20
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tadeáš Řípa družstva Florbal Jindřichův Hradec
18:20
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Kornhöfer družstva Florbal Jindřichův Hradec
16:25
15:00
15:00
13:26
Vyloučen hráč #7 Daniel Štěpánek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:13
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #81 Jiří Pavliš (2:2).
09:33
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #31 Rostislav Toman, asistoval #21 Martin Kulovaný (1:2).
08:56
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #32 Matěj Macháček (1:1).
07:09
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #24 Vojtěch Hembera, asistoval #25 Petr Stloukal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kohnheiser a Josef Zíka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Vojtěch Kornhöfer; hráči v poli: Václav Šalek, Petr Stloukal, Martin Kulovaný, Vojtěch Hembera, Rostislav Toman