0:1
2:1
- : -

FLORBAL JABLONEC - TJ Starý Harcov Liberec 2:4
31. Patrik Půta, 34. Lukáš Sláma - 8. Jan Vodička, 9. Jan Vodička, 22. Samuel Habětínek, 38. Jan Vodička; rozhodčí: Václav Váňa - Marek Pohunek; vyloučení: 3:3 + Tadeáš Parnahaj 4 + TT; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Staněk 25 - Rostislav Patočka -1, Daniel Bílek 0, Rostislav Patočka 24; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 10:7
45:00
37:30
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Jan Vodička bez asistence (2:4).
33:36
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Lukáš Sláma, asistoval #10 Lukáš Sláma (2:3).
33:13
Vyloučen hráč #10 Marek Rechtorovič družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za sekání.
30:32
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #16 Patrik Půta, asistoval #13 David Dupač (1:3).
30:32
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Rostislav Patočka družstva TJ Starý Harcov Liberec
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Daniel Bílek družstva TJ Starý Harcov Liberec
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:6
30:00
28:03
Vyloučen hráč #24 Ondřej Malý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
21:22
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #13 Samuel Habětínek, asistoval #8 Jan Vodička (0:3).
20:04
Vyloučen hráč #13 David Dupač družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:04
Vyloučen hráč #10 Marek Rechtorovič družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:26
Vyloučen hráč #23 Lukáš Desenský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
15:52
Vyloučen hráč #6 Robert Komňacký družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:13
15:00
08:05
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Jan Vodička, asistoval #13 Samuel Habětínek (0:2).
07:31
Vyloučen hráč #12 Tadeáš Parnahaj družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
07:31
Vyloučen hráč #12 Tadeáš Parnahaj družstva TJ Starý Harcov Liberec do konce utkání - technický trest.
07:20
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Jan Vodička, asistoval #12 Tadeáš Parnahaj (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Váňa a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Starý Harcov Liberec: brankář: Rostislav Patočka; hráči v poli: Robert Komňacký, Pavel Průšek, Marek Rechtorovič, Jan Vodička, Samuel Habětínek