2:3
3:2
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Česká Lípa 5:7
36. Andrea Dostálová, 37. Terezie Jireková, 45. Eliška Juhaňáková, 55. Adéla Kubátová, 60. Andrea Dostálová - 11. Petra Pavlíková, 15. Karolína Zikmundová, 27. Alžběta Pěnkavová, 29. Markéta Cháberová, 30. Petra Pavlíková, 45. Nicol Jakešová, 47. Petra Pavlíková; rozhodčí: Jan Dušek - Radek Chýna; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 31 - Nikola Soukupová 22; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2;
Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér):
Stále ta samá písnička. Laciné góly a mizerná koncovka. Děkujeme soupeři za utkání  a přejeme šťastnou cestu.
Komentář hostů:
Slušný výkon České Lípy, který mohl skončit opticky větším rozdílem, bohužel jsem inkasovaly z několika zbytečných situací a na druhé straně nám v ložených šancích chyběl větší klid. I tak to jsou první tři body v sezoně a ty se samozřejmě počítají.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:43
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:7).
54:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #6 Andrea Dostálová (4:7).
46:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (3:7).
45:18
Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
44:27
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková bez asistence (3:6).
44:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová, asistoval #13 Alžběta Pěnkavová (2:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:14
40:00
36:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #18 Petra Kabešová (2:5).
35:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (1:5).
29:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (0:5).
28:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #36 Martina Gembecová (0:4).
27:44
Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
26:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Alžběta Pěnkavová, asistoval #11 Nicol Jakešová (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:13
20:00
14:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #88 Petra Pavlíková (0:2).
10:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #22 Nikola Dědková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Zuzana Mervartová, Karolína Zikmundová, Adéla Měchurová, Nicol Jakešová, Alžběta Pěnkavová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Tereza Boháčová; hráči v poli: Veronika Šraierová, Markéta Svobodová, Andrea Dostálová, Adéla Kubátová, Eliška Juhaňáková