2:3
- : -
FBC Dragons

FBC Dragons - Bulldogs Brno Orange 3:8
10. Jan Kašný, 41. Tobiáš Křivánek, 43. Zdeněk Provazník - 3. Jan Baláč, 7. Michal Trnka, 13. Michal Trnka, 15. Jan Mrva, 25. Michal Trnka, 34. Karel Švábík, 38. Štěpán Zhoř, 43. Šimon Válek; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Jelínek ? - Tomáš Valachovič ?; po třetinách: 1:4, 0:1, 2:3;
45:00
42:50
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #16 Samuel Zloch (3:8).
42:26
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #29 Šimon Válek, asistoval #25 Karel Švábík (2:8).
41:34
Vyloučen hráč #6 Zdeněk Provazník družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání.
40:44
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Tobiáš Křivánek, asistoval #15 Jan Kašný (2:7).
37:51
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #77 Štěpán Zhoř, asistoval #85 Adam Ištvan (1:7).
33:30
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #25 Karel Švábík, asistoval #29 Šimon Válek (1:6).
31:41
Vyloučen hráč #28 Jan Mrva družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:12
Vyloučen hráč #15 Jan Kašný družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání.
24:52
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #35 Michal Trnka, asistoval #18 Jakub Poláček (1:5).
15:00
15:00
14:41
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #28 Jan Mrva, asistoval #41 Jan Baláč (1:4).
12:57
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #35 Michal Trnka, asistoval #8 Petr Ptáček (1:3).
09:26
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #15 Jan Kašný, asistoval #10 Roman Půček (1:2).
09:02
Vyloučen hráč #77 Štěpán Zhoř družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání.
06:21
02:33
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #28 Jan Mrva (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno Orange: brankář: Tomáš Valachovič; hráči v poli: Maxmilián Čech, Štěpán Zhoř, Jan Baláč, Adam Ištvan, Jan Mrva