2:1
1:0
- : -

Bulldogs Brno Orange - FBC GEPARDI BRNO 5:1
1. Michal Trnka, 3. Michal Trnka, 16. Adam Ištvan, 16. Tomáš Holánek, 42. Jan Vrašťák - 29. Viktor Hladík; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Vopálka ? - Šimon Chmela ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:0;
45:00
41:00
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #25 Karel Švábík (5:1).
30:00
30:00
28:38
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #69 Viktor Hladík, asistoval #91 Filip Matula (4:1).
15:49
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #88 Tomáš Holánek, asistoval #48 David Blaha (4:0).
15:28
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #85 Adam Ištvan, asistoval #35 Michal Trnka (3:0).
15:00
15:00
10:32
Vyloučen hráč #71 Michal Matýsek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání.
02:56
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #35 Michal Trnka, asistoval #41 Jan Baláč (2:0).
00:35
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #35 Michal Trnka, asistoval #77 Štěpán Zhoř (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC GEPARDI BRNO:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno Orange: brankář: Antonín Vopálka; hráči v poli: Jan Baláč, Štěpán Zhoř, Adam Ištvan, Jan Mrva, Michal Trnka