0:1
0:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - Pacovští Honzíci 2:8
5. Martin Sedlák, 15. Jan Volf - 9. Josef Pojer, 13. Josef Pojer, 13. Lukáš Janura, 14. Josef Pojer, 14. Jan Brothánek, 22. Andrej Janda, 33. Jan Brothánek, 45. Lukáš Janura; rozhodčí: Adam Hofhansl - David Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vladimír Šimák -8 - Adam Kršek ?; po třetinách: 2:5, 0:1, 0:2;
45:00
44:54
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #32 František Zajíc (2:8).
32:46
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #57 Jan Brothánek, asistoval #53 Josef Pojer (2:7).
31:22
Vyloučen hráč #12 Martin Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:43
Vyloučen hráč #13 Andrej Janda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
23:06
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B neproměnil #12 Martin Sedlák.
21:49
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #57 Jan Brothánek (2:6).
16:39
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil #53 Josef Pojer.
15:00
15:00
14:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #8 Jan Volf, asistoval #5 Jakub Prokop (2:5).
13:57
13:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer, asistoval #57 Jan Brothánek (1:4).
12:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #13 Andrej Janda (1:3).
12:42
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer, asistoval #4 Petr Diviš (1:2).
08:16
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer, asistoval #29 Tomáš Krátoška (1:1).
04:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #27 Matěj Hrůza (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci:
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO B: brankář: Vladimír Šimák; hráči v poli: Jiří Fara, Matěj Hrůza, Ondřej Šach, Vladimír Šimák, Jan Chudoba