1:1
2:2
0:1

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5p
10. Michal Strachota, 37. Adam Zahraj, 45. Ivan Tomčo, 54. Matyáš Velc - 18. Ladislav Pekárek, 33. Jan Peška, 49. Jan Peška, 55. Jan Peška, 63. Daniel Štěrba; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Daniel Váradi 21 - Marek Netopilík 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0:2
62:06
64:59
62:06
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (4:5).
59:04
Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
54:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4).
53:53
Zavadil našel na pravém křídle volného Velce a ten uklízí nekompromisně pod břevno
53:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Matyáš Velc, asistoval #23 Jan Zavadil (4:3).
51:57
Teď sledujeme velmi opatrnou pasáž
51:07
Dnešní utkání sleduje 210 diváků
50:00
Oba týmy se kvůli problémům s hrací plochou dohodli, že si v polovině třetiny vymění strany, to se děje právě teď. Čili rychlá vyměna a jedeme dál
49:14
Ekl teď míček poslal až do místního bufetu
48:29
Peška tvrdou střelu umístil přesně ke vzdálenější tyči a jedenáct minut před koncem máme srovnáno
48:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #20 Antonín Stárek (3:3).
45:23
Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
44:37
Tomčo v závěru přesilové hry propálil vše co mu stálo v cestě a domácí jdou do vedení
44:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #55 Matyáš Velc (3:2).
42:55
Domácí si zahrají druhou přesilovku v zápase
42:54
Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
40:01
Domácí pořadatelé musí řešit problémy s povrchem, start třetí třetiny je tak o pár minut posunut
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
39:59
Domácím se přesilovka vůbec nedaří, naproti tomu v samotném závěru vyrazil do protiútoku Krajcigr, ani on branku neohrozil a i po 40 minutách je stav vyrovnaný
38:31
Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
38:26
Střela do tyčky hráč #3 Jan Peška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
38:00
Tvrdý osobní souboj mezi Kalašem a Peškou
36:34
Domácí jsou zpět v zápase, Zahraj našem místo u Netopilíkovi pravé tyče a máme vyrovnáno
36:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #23 Jan Zavadil (2:2).
34:52
Závar před domácí brankou likviduje Váradi
33:52
Domácí měli šanci odpovědět, v útoku jim však chyběla větší přesnost
32:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:2).
22:38
Kalaš svedl tvrdý souboj u mantinelu a chvíli zůstal ležet. vypadá to však že je v pořádku
19:59
Závěr první třetiny už nám nic zajímavého nenabídl a do kabin se tak jde za nerozhodého stavu
18:22
Probíhají poslední dvě minuty první třetiny
17:07
Smolný moment pro Vary, Pekárek nastřelil míček zpoza branky do Váradiho, který si ho nešťastně srazil do branky
17:06
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #96 Václav Vavruška (1:1).
16:28
Váradi opět podržel svůj tým
14:55
Po střele Tomča zvoní tyč
14:48
Střela do tyčky hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
14:28
Váradi teď zmařil slibné hostující přečíslení
13:08
Klápa dostal přesnou přihrávku od Nicklase, branku pro domácí bohužel netrefil
12:00
Peška dostal míček do branky, jeho hokejka však byla velmi vysoko a tak rozhodčí okamžitě rozpažuje
11:09
Domácí jsou zatím lepším týmem a Netopilík má plné ruce práce
09:45
Parádní akce domácích, kdy si míček vyměnila celá lajna až k zakončujícímu Strachotovi, který otevírá skóre
09:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #55 Matyáš Velc (1:0).
09:34
Střela do tyčky hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .