3:1
2:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny A - ASK Lovosice - LFP 6:5
1. Pavel Bezrouk, 17. Marek Smištík, 21. Aleš Linka, 24. Michal Bočánek, 36. Tomáš Princ, 42. Zdeněk Mašek - 6. Tomáš Ultsch, 11. Jakub Dvořák, 20. Jakub Dvořák, 39. Michal Holub, 41. Tomáš Rudolf; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Castrillo ? - Jan Klouda ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 28:22
45:00
41:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny A vstřelil #37 Zdeněk Mašek, asistoval #11 Jan Polák (6:5).
40:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #26 Jakub Dvořák (5:5).
38:44
Timeout TJ Lokomotiva Louny A
38:44
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #35 Michal Holub, asistoval #21 Tomáš Rudolf (5:4).
35:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny A vstřelil #15 Tomáš Princ, asistoval #11 Jan Polák (5:3).
30:00
30:00
24:02
Vyloučen hráč #35 Michal Holub družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny A vstřelil #21 Michal Bočánek, asistoval #37 Zdeněk Mašek (4:3).
20:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny A vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #45 Marek Smištík (3:3).
19:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák, asistoval #29 Matěj Čapek (2:3).
16:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny A vstřelil #45 Marek Smištík, asistoval #12 Aleš Linka (2:2).
15:00
15:00
14:47
Vyloučen hráč #37 Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny A na 2 minuty za sekání.
10:03
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák bez asistence (1:2).
05:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #8 Tomáš Ultsch bez asistence (1:1).
00:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny A vstřelil #22 Pavel Bezrouk, asistoval #12 Aleš Linka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny A: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Pavel Bezrouk, Milan Čížek, Aleš Linka, Martin Čonka, Marek Smištík