2:1
1:0
- : -

Santos Třeboň - FA Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 3:4pn
20. Lukáš Michal, 27. Lukáš Michal, 38. Lukáš Michal - 9. Jan Zahradník, 15. Tomáš Dědič, 22. Václav Hugo Bukač, N David Tejko; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Jan Korábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Jake McGowan -3 - Martin Eliášek ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #88 David Tejko a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Michal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #2 Ondřej Vlnatý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #64 Ondřej Michal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #16 Adam Bumba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #59 Ondřej Hrubý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #88 David Tejko , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
37:30
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal, asistoval #3 Jan Pikhart (3:3).
37:20
Vyloučen hráč #6 Ondřej Kosař družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:12
Vyloučen hráč #16 Adam Bumba družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
26:33
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal, asistoval #64 Ondřej Michal (2:3).
21:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #30 Václav Hugo Bukač bez asistence (1:3).
19:51
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal, asistoval #59 Ondřej Hrubý (1:2).
15:00
15:00
14:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #21 Tomáš Dědič, asistoval #77 Linda Straková (0:2).
08:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #5 Jan Zahradník, asistoval #2 Ondřej Vlnatý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kohnheiser a Jan Korábek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B:
00:00
Line-up domácích Santos Třeboň - FA Č. Budějovice: brankář: Daniel Jake McGowan;