0:1
1:4
- : -

Fbc Strakonice B - FBC DOŠWICH MILEVSKO B 1:6
41. Roman Škoda - 11. Matěj Stráňka, 17. Martin Sedlák, 34. Jan Chudoba, 34. Jan Chudoba, 35. David Prokop, 37. Martin Koukol; rozhodčí: Adam Hofhansl - David Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohumil Zoch ? - Petr Šimák ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4;
45:00
40:29
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #70 Roman Škoda, asistoval #29 Václav Strejček (1:6).
36:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #13 Martin Koukol, asistoval #5 Jakub Prokop (0:6).
34:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #20 David Prokop, asistoval #12 Martin Sedlák (0:5).
33:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #19 Jan Chudoba bez asistence (0:4).
33:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #19 Jan Chudoba, asistoval #27 Matěj Hrůza (0:3).
30:00
30:00
26:49
Vyloučen hráč #29 Václav Strejček družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za opakované přestupky.
19:15
Vyloučen hráč #12 Martin Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání.
16:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #20 David Prokop (0:2).
15:00
15:00
10:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #17 Matěj Stráňka bez asistence (0:1).
07:05
Vyloučen hráč #27 Matěj Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za zvedání florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO B: hráči v poli: Marek Čáp, Matěj Stráňka, Tomáš Dušek, David Prokop, Martin Sedlák