3:3
2:2
1:0

FbK Horní Suchá - Florbal Vsetín 7:6p
9. Daniel Matloch, 29. Daniel Matloch, 35. Lukáš Kraina, 37. Lukáš Kraina, 45. Jan Hensler, 55. Daniel Matloch, 62. Daniel Matloch - 12. Robin Macek, 22. Filip Vichtora, 39. Ivan Zajíc, 40. Viktor Knebl, 44. Robin Macek, 50. Ivan Zajíc; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; zásahy brankářů: Filip Plíhal 20 - Jakub Tománek 38; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí):
Byť jsme nastoupili v sestavě značně zdecimované nemocemi, chtěli jsme odčinit ztrátu bodů s Paskovem. Šli jsme do toho naplno. Soupeř byl houževnatý a dobře fyzicky připravený, traže to nebylo vůbec lehké. Start jsme měli pomalejší, ve druhé tetině jsme měli trochu navrch, bohužel jsme nezvládli její závěr. Takže to bylo drama až do konce, které rozhodl v prodloužení krásnou bekhendovou zasouvačkou Danek Matloch. Bod nám ale chybí.
Děkujeme soupeři i divákům.
Komentář hostů Anděl David (Trenér):
Pozitivní na dnešním zápase bylo, že jsme dokázali otočit pro nás nepříznivý vývoj zápasu. Poslední třetinu jsme zlepšili hru, O to víc mrzí, že tři body byly blízko. Děkujeme soupeři a rozhodčím za hezký zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
61:17
61:17
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Daniel Matloch bez asistence (7:6).
61:17
Prodloužení trvalo jen něco přes minutu, pak střelec dnešního utkání Dan Motloch (4+2) z poza branky zasunutím míčku u tyče překvapil Tománka - 7:6p.
60:01
Začíná pětiminutové prodloužení, hrajeme 3 na 3.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:59
Závěr základní hrací doby byl docela divoký, ale branku už jsme neviděli. Čeká nás tak prodloužení.
58:38
Suchá má míček více na hokejkách, ale bez brankového efektu.
57:37
Vsetínská střela končí za mantinelem, domácí budou rozehrávat.
56:14
Toto oslabení Vsetín přežil bez úhony a už je v plném počtu hráčů.
55:55
Suchá pokračuje v druhé části přesilovky. Hostující hráč totiž obdržel trest 2+2.
54:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Daniel Matloch, asistoval #17 Václav Večeřa (6:6).
54:14
Vyloučen hráč #48 Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
54:14
Rychle využitá přesilovka domácích díky Danu Matlochovi - 6:6.
53:54
Vyloučen hráč #48 Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování florbalky.
52:10
Hostující Jakub Húšť trefuje tyč domácí branky!
51:38
Na druhé straně z voleje trefil z výšky padající míček Knebl, ale Plíhala nepropálil.
51:05
A opět Jiří Třinecký v šanci, tentokrát z blízka mířil nad horní tyč.
50:46
Třinecký dostal přihrávku do běhu za obranu a jen těsně minul hostující branku.
49:28
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #96 Viktor Knebl (5:6).
49:28
Ivan Zajíc sice nejprve neuspěl u pravé Plíhalovy tyče, ale po oběhnutí branky zasunul míček za čáru u té druhé - 5:6.
48:42
Další pasáž zápasu nahoru-dolů se střeleckými pokusy na obou stranách.
47:03
Dva Tománkovy dobré zákroky proti střelám Motlocha a Večeři.
46:00
Zajíc šikovně tečoval střelu z dálky těsně nad horní tyč domácí branky.
44:15
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Hensler, asistoval #31 Daniel Matloch (5:5).
44:15
Vsetínští se však mohli radovat z vedení jen necelou minutku. Jan Hensler dostal nabito na pravé straně a z první trefil poloodkrytou branku - 5:5
43:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #23 Ondřej Malý (4:5).
43:27
Robin Macek prostřelil z pravé strany Plíhala a Vsetín si bere vedení po nějakém čase zase na svou stranu.
42:47
Hostující Zajíc nahodil z rohu míček na domácí branku a ten v brankovišti nadělal velké starosti Plíhalovi.
41:36
Dan Tychtl zakončil svůj průnik po pravém křídle střelou, ale mířil nad branku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:9
40:00
39:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #48 Tomáš Zubek (4:4).
39:42
Hosté využívají díky Viktoru Kneblovi svou krátkou přesilovku 3 vteřiny před jejím skončením - 4:4. Pro domácí studená sprcha, protože během chvilky ztratili nadějný dvoubrankový zákrok.
38:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (4:3).
38:29
Hosté využili při hře 4 na 4 poskytnutou výhodu a Ivan Zajíc po rychlém brejku trefuje přesně šibenici - 4:3.
37:45
Vyloučen hráč #21 Patrik Kaláb družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:27
Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Lukáš Kraina bez asistence (4:2).
36:03
Hosté chybovali v rozehrávce, Lukáš Kraina toho využil a přesnou střelou do šibenice navyšuje vedení Horní Suché na 4:2.
35:40
Mírný slovní konflikt na domácím brankovišti poté co vsetínský hráč přistrčil Jana Henslera na gólmana. Vše rychle urovnáno.
34:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Lukáš Kraina, asistoval #31 Daniel Matloch (3:2).
34:11
Rychlý kontr domácích, Matloch poslal křížnou přihrávku z levé strany na nabíhajícího Lukáše Krainu a ten doklepl bekhendem míček do odkryté branky - 3:2.
33:05
Teď ale předvedl pěknou stahovačku a rychlou střelu vsetínský Robin Macek. Branku však netrefil.
32:10
Hosté na chvíli na návštěvě za domácí brankou, ale už se hra zase přesouvá na druhou stranu.
31:05
Michael Mrózek při střele z levé strany zablokován. Takto dnes končí většina střel Horní Suché.
30:37
Hraje se nahoru-dolů se šancemi na obou stranách.
28:56
28:56
Tuhle přesilovku už ale domácí bleskově využívají. Dan Motloch po zemi se štěstím prostřelil Tománka a máme zase vyrovnáno - 2:2.
28:50
Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zvedání florbalky.
27:52
A hosté už jsou v plném počtu.
27:30
Hráči Suché jsou už trochu bezradní, i přes velký nápor nemohou najít cestu k úspěšnému zakončení.
26:35
Přesilovkový zámek domácích, většina střel ale neprošla přes bránící vsetínské hráče. Až Krainovu střelu vyráží Tománek dlaní.
25:52
Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
24:50
Na druhé straně v situaci 2 na 1 Macek neprostřelil po zemi Plíhala.
24:20
Velký nápor domácích, ke střele se dostali postupně Mašurka, Kaláb a Matloch. Ani jeden však neuspěl.
23:43
Tlak Suché zastavuje hraniční zákrok Vsetína. Rozhodčí sice nejprve signalizovali vyloučení, ale po poradě od něj upustili. Pokračujeme tak 5 na 5.
21:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #16 Tomáš Březík (1:2).
21:56
Branka však padla na druhé straně. Filip Vichtora se z levého křídla trefil přesně nad Plíhalovo rameno do vzdálenější šibenice - 1:2.
21:22
Michael Mrózek z levé strany zakončil pěknou kombinaci domácích, ale na Tománka si nepřišel.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
19:52
Také hosté se úspěšně ubránili a už jsou v plném počtu.
19:30
Dlouho se domácí připravovali na zakončení, nakonec byla Tychtlova střela sražena.
18:30
Po Třineckého dobré střele ještě mohl dorážet na brankovišti Večeřa, ale natěsno bráněný a zády k brance se nakonec k tomu nedostal.
17:52
Vyloučen hráč #23 Ondřej Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
17:30
Horní Suchá má poskytnutou výhodu.
16:50
Na druhé straně v podobné gólovce Novosad, ale ani ten na brankáře nevyzrál.
16:30
Dan Tychtl sám před Tománkem, ale neprostřelil ho.
16:21
Suchá ubránila i své druhé oslabení.
15:10
Na druhé straně se v oslabení dostal zcela sám Večeřa před Tománka, ale se svým blafákem neuspěl.
14:50
Zubkovu střelu vyráží Plíhal s velkým štěstím do rohu.
14:21
Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
13:02
Tománek si teď pohotově schoval do ruky míček, který poskakoval před jeho brankovištěm.
11:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #96 Viktor Knebl (1:1).
11:45
A máme vyrovnáno. Robin Macek z pravé strany prostřelil po zemi Plíhala - 1:1.
10:51
Domácí zase delší dobu na míčku, vyústila z toho zblokovaná střela Patrika Kalába.
09:22
Hosté zvýšili útočné úsilí, ale obrana Suché je pozorná a nepouští je do šancí.
08:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Daniel Matloch, asistoval #16 Filip Plíhal (1:0).
08:40
Dan Matloch rychle pronikl po pravém křídle a perfektní střelou trefil vzdálenější růžek Tománkovy branky - 1:0.
08:32
Pěkná a rychlá souhra hostů, zakončoval Žůrek, ale na Plíhala si nepřišel.
07:27
Tychtlův pokus z velké dálky neprošel houštinou bránících vsetínských hráčů.
06:39
Plíhal vychytal Novosada a Suchá už je v plném počtu.
05:30
Březíkovu bombu vyrazil Plíhal, následně Zajíc svou dorážku poslal mimo odkrytou branku Suché.
04:39
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
04:20
Rychlé přečíslení domácích, zakončení na sebe vzal Třinecký, ale ani on Tománka nepřekonal.
04:01
Na druhé straně to z dálky zkusil Březík, těsně minul levou Plíhalovu tyč.
03:18
Kraina rozehrál z rohu na Večeřu, ten pálil pohotově, ale proti gólmanovi Tománkovi neuspěl.
02:05
Vzešla z toho Henslerova střela z velké dálky a mimo tři tyče.
01:48
Horní Suchá se drží na míčku a připravuje si střeleckou pozici.
00:35
První střelu utkání vyslal z otočky domácí Jiří Třinecký, Tomáš Březík však jeho pokus tělem zblokoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: hráči v poli: Tomáš Březík, Jakub Húšť, Michal Žůrek, Tomáš Zubek, Ivan Zajíc
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: hráči v poli: Daniel Matloch, Václav Večeřa, Jiří Třinecký, Lukáš Kraina, Jan Hensler