0:1
5:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Jindřichův Hradec 6:4
1. Matěj Doubek, 46. Adam Černý, 52. Václav Strouhal, 53. Matěj Doubek, 55. David Kolář, 60. Daniel Hrůza - 13. David Camrda, 36. David Camrda, 42. Filip Šimek, 47. Jakub Tejnor; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Stejskal; vyloučení: 3:4 + Jan Šimic OS; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Luboš Zeman 22 - Jakub Rytíř 32; po třetinách: 1:1, 0:1, 5:2;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
Dneska by tomu slušela spíš remíza. 2 třetiny jsme hledali ztracenou formu až sme jí našli.Přesně takový zápas jsme potřebovali a jsem rád ,že jsme ho zvládli. Děkuji divákům a soupeři přeji štastnou cestu domů.
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Výborný týmový výkon od začátku až do konce. Vyrovnané utkání bohužel rozhodne vymyšlený nájezd. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 18:8
60:00
59:58
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost.
59:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza bez asistence (6:4).
57:28
Opravdu napínavý konec zápasu. Došwich jde do oslabení.
57:27
Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
56:30
Timeout Florbal Jindřichův Hradec
55:00
Došwich se úspěšném nájezdu dostává do vedení.
54:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář z trestného střílení (5:4).
52:42
A Došwich vyrovnává skóre zápasu. Teď to bude opravdu zajímavé.
52:41
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #99 Marek Čáp (4:4).
52:11
Posledních několik minut zápasu a začíná se více a více dramatizovat.
51:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #43 Matěj Doubek (3:4).
50:10
Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zdržování hry.
48:34
Po velkých rozbrojích tu máme hru 4 na 4.
48:33
Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec - osobní trest.
48:33
Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:33
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení.
46:32
Milevští krásným gólem snížili náskok Hradce, to se jim bohužel nelíbilo a náskok opět zvyšují.
46:31
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (2:4).
45:28
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (2:3).
45:09
Rozehrávka před brankou hostů těsně minula jejich branku.
41:37
Jindřichův Hradec našel slabinu v domácí obraně a v přesilovce zvyšuje skóre.
41:36
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #13 Jan Cihlář (1:3).
40:08
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
39:07
Bohužel domácí v přesilovce málo stříleli a gol nepadl.
37:07
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za držení.
35:12
Po dlouhé době změna skóre. Avšak nešťastně pro Milevsko z trestného nájezdu.
35:11
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #7 David Camrda z trestného střílení (1:2).
32:12
Do hry vstoupili i osobní souboje.
29:04
Hra začíná být plná vášní a emocí.
27:10
Každý chvilku tahá pilku. I tak se dá popsat průběh hry.
24:24
Hra se i v druhé třetině drží ve stejném tempu jako ta předchozí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:14
20:00
18:01
Můžeme sledovat velmi vyrovnaný zápas. Oba týmy mají výbornou práci s florbalkou a překvapují protihráče.
14:36
Dramatická situace před brankou hostů. Naštěstí byla zachráněna.
12:51
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #7 David Camrda, asistoval #22 Vít Hovorka (1:1).
12:09
Oba týmy se drží na míčku. Snaží se vymyslet různé kombinace a skórovat.
09:57
Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #22 Vít Hovorka.
09:25
Luboš Zeman opět předvadí nadlidské výkony.
06:04
Hra se zatím drží ve velmi vysokém tempu.
04:11
Milevští se snaží z každé situace vystřelit a vstřelit gola.
02:45
Domácí se zatím drží na půlce hostů.
00:37
A domácí se rychle dostávají do vedení.
00:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Martin Novák, Kryštof Ille, Karel Matějka, Vojtěch Koutný, Michal Hřebíček
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Marek Čáp, Adam Černý, David Staněk, Matěj Doubek, Jan Keyzlar