3:1
1:5
- : -

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 5:6
17. Klára Mečířová, 32. Kateřina Šímová, 33. Daniela Tomanová, 40. Daniela Tomanová, 51. Klára Mečířová - 28. Alžběta Pěnkavová, 41. Kateřina Hanzlíková, 44. Adriana Kenderová, 54. Nicol Jakešová, 56. Nicol Jakešová, 57. Nicol Jakešová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Martina Zajícová 28 - Radka Höflerová 27; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:5;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Dnes jde výsledek za mnou a za rozhodnutími během utkání. Po neučesaném začátku jsme přeskupili složení, srovnali jsme se s hrou a zaslouženě odskočili do vedení.
Další pohyby se sestavou už tak zdařilé bohužel nebyly a hráčky tak na hřišti v důsledku toho tvořily chyby, ke kterým nemuselo dojít.
Soupěř dnes ukázal dravé mládí, které se postaralo o překlopení výsledku na jeho stranu.
Děkuji za utkání a těšíme se na odvetu.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Tento zápas byl velmi vyrovnaný, během hry nám soupeř dokázal utéct o 3 goly, ale naštěstí jsme dokázaly zabrat a zápas otočit pro náš prospěch.
Jsou to pro nás cenné body, ale hlavně pro holky zkušenosti.
Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:15
60:00
58:59
Zajícová sejmula hráčku hostujícího týmu míčkem.
56:49
Timeout FBC Česká Lípa
56:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová bez asistence (5:6).
56:48
Jakešová opravdu vstřelila hattrickový gól.
56:08
Šímová do bloku!
55:50
Nadějná akce týmu domácích.
55:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová, asistoval #88 Petra Pavlíková (5:5).
55:06
Jakešová má nakročeno k hattricku.
53:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová, asistoval #75 Michaela Poláčková (5:4).
51:36
Vyloučen hráč #58 Valentýna Viková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
51:11
Šímová střela přesně do golmanky hostí!
50:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová bez asistence (5:3).
50:01
Mečířová zasahuje!
46:33
Zajícová čape.
43:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Adriana Kenderová, asistoval #11 Nicol Jakešová (4:3).
43:28
Hudečková se toho nebojí!
40:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #85 Kateřina Šímová (4:1).
32:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:1).
31:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #83 Tereza Halouzková (2:1).
31:13
Viková střelila totální tyčku!
27:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #85 Alžběta Pěnkavová, asistoval #11 Nicol Jakešová (1:1).
27:11
Hráčka hostí trefuje pouze tyčku brány Zajícové.
16:48
Vyloučen hráč #58 Valentýna Viková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
16:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #87 Natálie Neumanová (1:0).
13:32
Mrázová posílá nahrávku zády před bránu!
11:56
Kocianová prověřuje golmanku hostí silnou střelou!