1:1
2:2
- : -

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov  3:3
11. Jaroslav Paďouk, 17. Jaroslav Paďouk, 26. Jiří Švejnoha - 3. Lukáš Vojta, 24. Ondřej Pěch, 25. Jiří Hanzal; rozhodčí: Marek Schober - Šimon Dubský; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Hyhlík -3 - Štěpán Walter ?; po třetinách: 1:1, 2:2;
26:00
25:54
Timeout SK Florbal Benešov
25:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Jiří Švejnoha, asistoval #33 Jaroslav Paďouk (3:3).
24:02
Timeout FBC Kutná Hora
24:02
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Jiří Hanzal, asistoval #2 Lukáš Vojta (2:3).
23:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Ondřej Pěch, asistoval #24 Matěj Slaba (2:2).
22:41
Vyloučen hráč #8 Jakub Toman družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky.
16:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #18 Marek Lorenc (2:1).
13:00
13:00
10:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk bez asistence (1:1).
09:11
Vyloučen hráč #11 Jan Dušek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
02:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #2 Lukáš Vojta, asistoval #14 Jiří Hanzal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Schober a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov :
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Jakub Hyhlík; hráči v poli: Michal Dastych, Marek Dobeš, Matěj Kůrka, Jaroslav Paďouk, Jiří Švejnoha