1:2
1:1
- : -

Florbalová akademie MB - FAT PIPE Traverza 3:4
2. Lukáš Vladimír Bucha, 24. Matěj Sedláček, 35. Martin Miclík - 10. Jakub Šimek, 18. Martin Mareš, 24. Jaroslav Šácha, 36. Matěj Semecký; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jakub Šimek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Beneš 11 - Ondřej Slezák 12; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1;
36:00
Střely ve 3. části: 5:5
36:00
35:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #39 Matěj Semecký, asistoval #10 Jakub Šimek (3:4).
34:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Martin Miclík bez asistence (3:3).
27:38
Velice sportovní gesto předvedl kapitán hostů, když nechal odvolat vyloučení týmu Traverzy.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:5
24:00
23:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #99 Jaroslav Šácha bez asistence (2:3).
23:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček z trestného střílení (2:2).
17:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #82 Martin Mareš, asistoval #39 Matěj Semecký (1:2).
16:42
Vyloučen hráč #77 Lukáš Vladimír Bucha družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:02
Matěj Semecký z Traverzy nastřeluje tyč.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:5
12:00
09:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek bez asistence (1:1).
05:44
Vyloučen hráč #45 Matěj Sedláček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
01:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Lukáš Vladimír Bucha bez asistence (1:0).