0:2
2:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - IBK Hradec Králové 7:4
8. Marie Pelánová, 10. Bára Brančová, 13. Marie Pelánová, 18. Soňa Dibelková, 18. Nela Houšťová, 49. Marie Pelánová, 60. Marie Pelánová - 12. Adéla Kozlová, 14. Natália Fernézová, 26. Natálie Žídková, 30. Adéla Kozlová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Jan Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 24 - Aneta Kašparová 42; po třetinách: 5:2, 0:2, 2:0;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Výborná 1. třetina. Je jen škoda, že neskončila větším rozdílem, mohli by jsme pak hrát více v klidu. Ve 2. třetině jsme si zbytečně chybama zápas zkomplikovali a mám pocit, že jsme i lehce polevili. Do třetí třetiny jsme museli změnit styl hry a spolu s bojovností jsme zápas urvali. Učíme se nové věci, ve kterých máme zatím mezery, ale o to víc si ceníme tří bodů. Děkuji všem hráčkám, první domácí utkání jsme si určitě užili. Přeji Hradci ať se mu zítřejší zápas vydaří. Děkujeme divákům.
Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér):
Dnes chci pochválit hráčky za nasazení do zápasu. Ikdyž to v první třetině nebylo úplně ono, zbytek zápasu byl o něčem jiném a zlepšili jsme se ve více ohledech. Jak v naší rozehrávce, tak ve směru vepředu. Ikdyž je to další zápas bez bodu, myslím, že se máme od čeho odpíchnout do dalších zápasů, které už určitě proměníme v 3bodový zisk. Děkujeme soupeři za cenou lekci a zápas a teď už se soustředit na zítřejší výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 18:12
60:00
59:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová bez asistence (7:4).
58:13
Znojmo si vytvořilo hned několik šancí trefit prázdnou bránu.
54:56
Hra je v poměrně vysokém tempu, oba týmy se snaží upravit skóre.
48:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #96 Kristýna Černá (6:4).
47:54
Nesnídalová prověřila Kašparovou tvrdou střelou.
46:55
Smutná střílí z půlky.
46:15
Šplíchalová opět předvádí hvězdný zákrok.
45:51
Několik gólových šancí pro Znojmo.
44:00
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
43:55
Velmi pěkná klička kapitánky znojemského týmu Smutné.
42:33
Vyloučen hráč #12 Tereza Rejmanová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
42:33
Druhá přesilová hra pro Znojmo.
40:58
Nebezpečná střela Filákové.
40:01
Úvodní poslední třetiny opět v rukou domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:9
40:00
39:48
Bartušková střílí, Kašparová hasí její šanci.
38:52
Famózní zákrok Šplíchalové.
37:39
Hradec vyvíjí tlak na útočné polovině.
36:27
Filáková si projela hřiště, trefuje blok.
35:02
Velká šance Černé, ta ovšem míjí bránu.
32:23
Procházková si prohodila hráčky Hradce a zakončuje střelou.
30:23
Hra je velmi napínavá a přelévá se z jedné strany na druhou.
29:03
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
29:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #25 Lucie Tomášková (5:4).
26:00
V hale panuje velmi příjemná atmosféra díky znojemským fanouškům!
25:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková bez asistence (5:3).
25:08
Židková naskočila přímo z trestné a srtřílí gól.
23:01
Vyloučen hráč #75 Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:01
Znojmo a jejich první přesilová hra tohoto utkání, přinese Znojmu další gól?
22:24
Jedovatá střela Willmannové!
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:04
Spostová střílí od mantinelu, Kašparová opět zasahuje.
17:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #19 Kamila Reischlová (5:2).
17:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #37 Bára Procházková (4:2).
14:43
Tomášková střílí z půlky, znojemská obrana blokuje.
13:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #67 Natália Fernézová, asistoval #75 Natálie Žídková (3:2).
13:16
Némethová rozbíhá protiútok.
12:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #10 Eliška Willmannová (3:1).
11:31
Šplíchalová předvádí skvělý výhoz!
11:00
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (2:1).
09:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #30 Bára Brančová bez asistence (2:0).
08:15
Bartušková zkusila vystřelit, střela končí mimo.
07:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #44 Adéla Spoustová (1:0).
06:12
Bačová posílá na Kašparovou střelu z půlky.
05:00
Procházková střílí od mantinelu.
03:49
Hradec ve snaze dostat se na útočnou polovinu.
02:50
Nesnídalová a její skvělý blok!
02:17
Cihlářová prověřila Kašparovou ze středu.
00:59
Filáková nahrává volné Brančové před bránu, Kašparová připravena.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Jan Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Lucie Tomášková, Simona Némethová, Šarlota Stehlíková, Adéla Kozlová, Aneta Zeiplová
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Daniela Cihlářová, Soňa Dibelková, Bára Procházková, Marie Bartušková, Eva Smutná