0:2
1:2
- : -

TJ Centropen Dačice - IBK Hradec Králové 1:5
55. Adéla Lélyová - 16. Anna Miholová, 33. Natália Fernézová, 37. Tereza Rejmanová, 51. Simona Némethová, 59. Natália Fernézová; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Taťána Marková 20 - Aneta Kašparová 15; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Oproti včerejšku o něco zlepšený výkon, především v první polovině utkání a v záverečné desetiminutovce třetí třetiny. Bohužel zbývajících dvacet minut zápasu jsme se nechali vybláznit, ztráceli jsme míčky v přechodové fázi, a to nás stálo spoutu sil a už se nám nepovedlo vrátit do předchozího rytmu. Stále nás trápí koncovka a finální fáze a na 1 gól se prostě vyhrát nedá. Soupeři gratuluju k prvnímu vítězsví, divákům děkuji za návštěvu a všem přeji šťastnou cestu domů. Našim holkám pak děkuji za nasazení a bojovnost, tam opravdu nejde vyčíst vůbec nic.
Komentář hostů Netolický Štěpán (Vedoucí):
Vydřené 3 body. Ze začátku utkání to nebyl úplně výkon, jaký jsme si představovali, ale postupem zápasu se to zlepšovalo. Určitě budeme muset zapracovat na tom, abychom hráli to, co chceme od začátku dokonce. Děkuji holkám za nasazení, byl to dost fyzicky náročný zápas. A soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
58:48
Na soupeřovic půlce probíhají boje o míček.
58:07
Dačice jsou v šesti bez gólmanky.
58:04
Timeout TJ Centropen Dačice
58:04
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Natália Fernézová, asistoval #30 Žaneta Kůželová (1:5).
56:36
Dačice jsou v plném počtu
55:41
Dačice i v oslabení se pustili do proti útoku, ale bohužel pouze trefují protihráčku.
54:36
Vyloučen hráč #6 Denisa Kolářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
54:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (1:4).
52:00
Dačice mají menší zmatek ve hře.
50:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #27 Simona Némethová, asistoval #10 Natália Fernézová (0:4).
48:18
Dačickým ženám se daří dostat s míčkem na soupeřovu půlku. Soupeřky míček vždy vyrazí.
47:34
Hradec je opět v plném počtu.
47:04
V průběhu přesilovky Dačice opět kombinují přihrávky ale střílí velmi nepřesně.
45:34
Vyloučen hráč #26 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:34
Za bránou Dačic srazila hráčka Lucie Tomášková hráčku Šárku Divišovou ta zůstává ležet na zemi.
45:02
Denisa Kolářová běží na střídačku Dačic a drží se za záda.
44:07
Hradec presuje Dačice za bránou a tak je donutili vyhodit míček dopředu.
42:50
Dačice měli šanci trefit půlku prázdné brány, ale bohužel netrefují jen o pár centimetrů.
40:48
Standartka přímo naproti Markové. Hráčky Hradce střílí kousek nad břevno gólmanky.
38:54
Marková vykopává protihráčce míček z čepele.

36:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #58 Karolína Kovářová (0:3).
36:34
Po zmatku před dačickou brankou se Hradci podařilo míček dostat za brankovou čáru.
35:20
Hráčky Hradce Králové presují Dačice.
33:41
Dačice pomalu ale jistě rozehrávají z pozabranky.
32:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Natália Fernézová, asistoval #35 Anna Miholová (0:2).
27:51
Hráčka z Hradce dostala loktem do obličeje a zůstává schoulená na hřišti.
27:51
Trenér domácích Lukáš Vacuška hráčku Hradce odnáší na Soupeřovic střídačku
26:02
Po standartce u Dačické brány Hradec co nejrychleji střílí. Dačickou obranu nemohou prostřelit.
23:40
Po boji v rohu se míček odrazil od hráčky z Dačic.
22:34
Hradec diktuje hru a také tempo.
21:43
Hradec je v pěti.
20:48
Dačice v přesilovce kombinují přihrávky a střílí na gólmanku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:8
20:00
19:43
Vyloučen hráč #26 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:11
Sama na bránu vyběhla Aneta Lisová, ale protihráčka jí z čepele míček vyrazila.
16:58
Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka.
16:10
Dačice jsou zavřeny soupeřem na vlastní půlce.
15:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #30 Žaneta Kůželová (0:1).
13:17
Dačice si kombinují přihrávky a posouvají se k soupeřově bráně.
11:13
Hráčka z Hradce běžela sama na bránu ale míček trefuje mimo.
08:47
Špatná rozehrávka Dačic. Hradec získává míček, velmi rychle se tlačí se do útoku a střílí.
07:17
Šárka Divišová bojuje v rohu se soupeřkou. Rozhodčí musí přerušit hru, protože rozházeli mantinely.
05:45
Ženy z Hradce Králové rozehráli ze zadu a tlačí se velmi rychle do útoku na Markovou.
03:50
Šárka Divišová si prochází mezi soupeřkami a vybojovala díky tomu standartku.
02:55
Dačice se snaží rozehrát ze zadu a míček posílají dopředu k soupeřovic obraně.