2:2
1:4
- : -

FBC Slušovice - FBK URUZ Valašské Meziříčí Y 4:8
5. Šimon Pekař, 18. Martin Vajďák, 25. Viktor Špendlík, 34. Pavel Gerža - 9. Vojtěch Švajda, 14. Vojtěch Švajda, 19. Kryštof Burda, 19. Vojtěch Saksa, 31. Jan Jiránek, 33. Kryštof Burda, 34. Jan Jiránek, 36. Michael Zbruž; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Vajďák ? - Adam Koleček ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:4;
45:00
35:44
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #25 Michael Zbruž, asistoval #27 Tomáš Novák (4:8).
33:26
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #36 Jan Jiránek, asistoval #98 Vojtěch Švajda (4:7).
33:01
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #87 Pavel Gerža, asistoval #55 Šimon Pekař (4:6).
32:51
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #36 Jan Jiránek (3:6).
30:34
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #36 Jan Jiránek, asistoval #19 Kryštof Burda (3:5).
30:00
30:00
24:06
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #7 Viktor Špendlík, asistoval #25 Miroslav Šefl (3:4).
22:29
Vyloučen hráč #98 Vojtěch Švajda družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y na 2 minuty za sekání.
18:25
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #22 Vojtěch Saksa, asistoval #21 Ivo Capil (2:4).
18:13
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #25 Michael Zbruž (2:3).
17:05
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #36 Martin Vajďák bez asistence (2:2).
15:00
15:00
13:03
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #98 Vojtěch Švajda bez asistence (1:2).
08:52
Vyloučen hráč #25 Miroslav Šefl družstva FBC Slušovice na 2 minuty za sekání.
08:09
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #98 Vojtěch Švajda, asistoval #19 Kryštof Burda (1:1).
04:43
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař, asistoval #34 Lukáš Mrňka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK URUZ Valašské Meziříčí Y: brankář: Adam Koleček; hráči v poli: Tomáš Novák, Michael Zbruž, Kryštof Burda, Jan Jiránek, Vojtěch Švajda