0:1
1:4
- : -

Prague Tigers - Panthers Praha 4:6
3. Tomáš Navrátil, 16. Šimon Masár, 19. Vojtěch Řádek, 49. Jan Wojnar - 14. Tomáš Jančík, 36. Vojtěch Wojnar, 42. Jakub Žiška, 43. Petr Kölbl, 47. Michal Sládek, 54. Jakub Žiška; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 6 + Šimon Masár OS + Tomáš Navrátil OS:3; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 11 - Jan Buzík 24; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:4;
Komentář domácích Janů Lukáš (Vedoucí):
První dvě třetiny jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem, bohužel nás opět srazila naše nedisciplinovanost a v následném oslabení jsme dostali gól na 3:2. Tím jsme dostali soupeře na koně a dokázal zápas dotáhnout do vítězného konce. Pokud nepřestaneme být hloupě vylučovaní, tak neůžeme zápasy vyhrávat. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Míka Patrik (Trenér):
První půlhodinku nás limitovala naše hlava a zbytečný respekt k soupeři. Druhou polovinu zápasů jsme se dostali do 'Flow', předváděli jsme naši hru, která proukovala zásahy do soupeřově sítě. Zároveň se nám probudili hráči, od kterých očekáváme daleko více.
59:39
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
59:39
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers - osobní trest.
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny
58:47
Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #49 David Mašát (4:6).
51:55
Hlava opět zblokoval nebezpečnou nahrávku zpoza branky
51:11
Hráč Panthers minul prázdnou bránu
50:22
Tigers hrají přesilovku, podaří se vyrovnat?
48:40
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
48:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (4:5).
46:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #20 Jakub Žiška (3:5).
45:20
Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:20
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
45:20
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers - osobní trest.
42:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #49 David Mašát (3:4).
41:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška bez asistence (3:3).
35:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #41 Pavel Daněk (3:2).
35:13
Wojnar vystřelil pavučiny z branky Tigers
34:26
Vyloučen hráč #6 Lukáš Rudiš družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
33:04
Hlava opět zavřel bránu
33:02
Brankář Panthers hází perfektní výhoz, který opět dostává Panthers do brejku
30:58
Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:58
Tigers mají první přesilovku, dokážou ji využít ?
30:28
Tigers mají rozehrávku z velkého brankoviště, poté co hráč Panthers přišlápl Hlavovi nohu
27:25
Hlava právě zavřel bránu a tak máme přesilovku bez gólu
26:40
Dokážou Panthers něco vymyslet?
26:10
Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
19:57
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #89 Jan Wojnar.