45:00
Střely ve 3. části: 4:10
45:00
44:58
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
43:43
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun z trestného střílení (5:8).
42:42
Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání.
42:10
Kuriózní situace na hřišti. Při ponechané výhodě byla hra bez brankářů na obou stranách.
41:10
Trutnov jde do 6 bez brankáře.
40:08
Timeout Finance Novák FBK Jičín
40:08
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (5:7).
40:08
Sporná situace, kdy brankář sestřelil útočníka domacích povedeným skluzem, tak skončila po protiútoku za zády brankáře Kraušnera. Trutnov zpět v zápase!
39:54
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #3 Tomáš Haufer (4:7).
37:10
Valkoun pálil od poloviny a orazítkoval břevno.
36:24
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:7).
36:24
Valkoun vybojoval míček za brankou při rozehrávce soupeře. Ouhrabka poté už neměl problém uklidit míček za záda Charouze.
35:13
Charouz velmi koncentrovaným zákrokem zastavil protiútok.
34:23
V této přesilovce jdou všechny střely Jíčína pouze mimo.
33:51
33:51
Střelec branky si nachvilku odpočine na tréstné.
32:41
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (3:6).
32:41
Bartoš se prosadil střelou z první.
31:59
Přesilovka dala Trutnovu druhý dech.
31:29
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:43
Jíčínská střela z první trefila strop nafukovačky.
30:01
Je před námi závěrečná část. Pokud chce Trutnov pomýšlet nad zdramatizováním zápasu, tak musí zvýšit aktivitu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:12
30:00
29:57
Trutnov velmi dlouhou dobu nepřekročil polovinu hřiště.
28:36
Jičín ukazuje velký klid při hře s míčkem a Trutnov působí odevzdaně.
26:31
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #42 Marek Hubaček (2:6).
26:31
Další branka hostí vyústila ze špatného střídaní hráčů.
26:11
Trutnov se snaží něco vymyslet směrem dopředu,nicméně se to zatím nedaří.
23:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:5).
23:35
Nedůraz žlutočerných vedl ke gólu zpoza branky.
21:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (2:4).
21:55
Jíčín po perfektně odehraném oslabení dává i gól.
20:01
Trutnov je pro obranu hostí velmi čitelný. Nepodařilo se jim nic vymyslet.
19:24
Střelu Petra Bartoše senzačně na čáře vytáhnul jíčínský brankář.
18:35
18:29
Trutnov hraje dlouhou přesilovku, zatím je však úspěšnější obrana soupeře.
17:30
Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
17:30
Jíčínský golman se vyznamenal, když zneškodnil střelu ze slotu.
16:29
Standartní situace Jíčína končí pouze na zadním mantinelu a následná střela od obránce netrefila branku.
13:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #88 Matěj Strnad (2:3).
13:32
Trutnovská kontaktní branka přišla v závěru první třetiny.
12:30
Zápas se vyostřuje a přibývá debat s rozhodčími.
09:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #9 Martin Petrgál (1:3).
09:51
Po laxnosti obrany Jíčín dvakrát rozvlnil síť.
09:32
Jíčín se dostal do šance i v oslabení.
09:25
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:2).
08:57
Výhodnou standartní situaci vychytal golman Jíčína.
08:14
Nedaří se jim vůbec přejít do přesilovkového zámku.
07:53
Čeká nás přesilovka Trutnova.
07:52
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
07:30
Trutnov zatím kvalitně brání a hrozí z protiútoků.
06:44
Jíčín má čím dál větší tlak.
05:10
Jíčín zavřel svého soupeře, nicméně jejich střely končí mimo zařízení.
04:40
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #74 Jan Charouz (1:1).
04:40
Oslabení Trutnova končí gólem. Lví podíl na tom má asistující brankář Charouz.
04:13
Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:38
Charouz chytá střelu z první.
01:03
Hráči svým důrazem odhazují mantinely.
00:20
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (0:1).
00:20
Jíčín otevřel skóre zápasu z první střely.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Vojtěch Haken, Jan Klamrt, Tomáš Valkoun, Tomáš Ouhrabka, Tomáš Houška
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Filip Vymlátil, Jakub Bydžovský, Petr Bartoš, Adam Falta, Pavel Bartoš