2:0
- : -
IBK Holice

FBC Trutnov (DTJ) - IBK Holice 6:0
7. Filip Srna, 18. Ondřej Demuth, 23. Filip Srna, 27. Matyáš Ioanidis, 33. Vojtěch Zárečný, 35. Ondřej Vojta; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Havel; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matouš Šafář 14 - Jan Jedlička 18; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:0;
Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér):
Zápas byl v počátku vyrovnaný po zkušenostech z minulé sezóny kdy jsme s tímto soupeřem vždy podcenili začátek a museli jsme zápas dohánět. Tentokrát jsme začátek zvládli a zápas jsme od naší první branky kontrolovali. Pro spoustu hráčů to byl první zápas v kategorii juniorů a zvládli ho výborně. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Kment Lukáš (Trenér):
Utkání bylo ze začátku vyrovnané, rozhodila nás první oslabení kdy jsme inkasovali. Duhou třetinu rozhodly individuální chyby které soupeř potrestal. Hru hodnotím relativně pozitivně, do příště musíme více zpracovat na souhře.
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
44:45
Holice novu v plném počtu. Úspěšnost Trutnovské přesilovky klesá na 50%.
42:25
Trutnov dostává již čtvrtou přesilovku v zápase.
42:24
Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
41:04
Holice hrají v plném počtu.
40:49
Holice zatím hrají dobré oslabení. Trutnov ne a ne dostat od Holic míč.
39:05
Trutnov si zahraje další přesilovku.
39:04
Vyloučen hráč #89 Lukáš Jeřábek družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
38:43
Holice se po několika kombinacích ne a ne dostat ke střele.
34:20
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Ondřej Vojta, asistoval #40 Ondřej Demuth (6:0).
32:01
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #34 Vojtěch Zárečný, asistoval #40 Ondřej Demuth (5:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:3
30:00
26:48
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (4:0).
24:30
Hra se točí kolem půlky a žádnému týmu se nedaří rozehrát.
22:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #78 Matyáš Ioanidis (3:0).
19:51
Holický tlak na Trutnovskou branku zatím nepřináší žádné ovoce.
17:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #40 Ondřej Demuth, asistoval #4 Jakub Mládek (2:0).
17:22
Trutnov využívá další přesilovku.
16:09
Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
14:30
Dorážka hráče 48 končí pouze pod Trutnovským brankářem.
10:52
Trutnov v plném počtu, Holicím se přesilovka nepovedla.
08:52
Vyloučen hráč #16 Vítek Cvrček družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
08:52
Teď si přesilovku vyzkouší i Holice.
08:28
Hra se přelévá ze strany na stranu. Holice zatím neúspěšné.
06:46
05:59
Rychlý útok v oslabení pro Holice nevyšel, střela letěla mimo branku.
05:00
Vyloučen hráč #38 Radek Nešetřil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Tomáš Havel.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Jan Jedlička; hráči v poli: Jaroslav Tošovský, Lukáš Roček, Vojtěch Maroši, Radek Nešetřil, David Tylšar
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Matouš Šafář; hráči v poli: Tomáš Akštejn, Jakub Mládek, Ondřej Vojta, Matyáš Ioanidis, Filip Srna