1:3
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal TJ Kobylisy 4:6
4. Jan Švejda, 19. Vojtěch Doucha, 37. Radovan Vnuk, 57. Matěj Šaroch - 7. Jan Hrdlička, 18. Jan Hrdlička, 21. Ondřej Kočí, 30. Jan Hrdlička, 34. Jan Hrdlička, 49. Vít Komorný; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Petr Žitník 10 - Marek Paleček 20; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1;
Komentář domácích Nigrin Dalibor (Vedoucí):
V dnešním utkání zvítězily zkušenosti, góly jsme soupeři darovali a sami jsme se nedokázali přes zataženou obranu prosadit. Musíme si uvědomit, že samo se to nevyhraje. Děkujeme soupeři, rozhodčím a hlavně pořadatelům za dnešní utkání.
Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér):
Konečně kvalitní utkání proti kvalitnímu soupeři. Zápas jsme suprově odehráli, plnili jsme všechny taktické pokyny, výborně chodili do bloku a celé utkání odehráli jako tým. Díky soupeři, díky všem!
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:10
Švejda teď skvěle vystřelil ze středu z první, ale Paleček ještě skvěleji zase vytáhl super zákrok.
57:50
Nigrin teď vyslal hezkou střelu nad nohu, ale Smoček ji zvládl zastavit svou čepelí.
56:52
SKV hra v šesti přinesla kýžené ovoce a snižují tak na 4:6. Času ještě dost, gólů taky třeba ještě dost.
56:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Šaroch, asistoval #21 Martin Šolaja (4:6).
55:59
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
55:08
Nigrin teď parádně zpracoval těžkou přihrávku vzduchem jedním dotykem, krása pohledět.
54:21
Tak teď to byl trochu chaos na hřišti. Nahoru-dolu, pro diváka nic moc teď.
53:25
V posledních minutách vidíme stále to samé. Hlubokou defenzivu Kobylis a bohužel střeleckou nepřesnost v podání SKV.
51:42
Víšek teď ukázal svoje šikovné ruce a rychlé nohy a nedělilo ho moc od gólu. Šikovně obešel obránce a poté zkusil oběhnout branku a zasunout balonek za Žitníka kolem tyčky, ale o kousek mu to nevyšlo.
51:19
Vinohrady jsou stále více na míčku, ale Kobylisy jsou v blocích zatím opravdu velice zodpovědní.
49:31
Špaček po tvrdším souboji skončil za mantinelem.
48:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #16 Jan Hrdlička (3:6).
46:23
A Kobylisy zase SKV trochu utíkají Komorný prostřelil Žitníka hezkou střelou nad nohu.
46:18
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
46:18
Vyloučen hráč #81 Marek Paštika družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
46:18
Po souboji na půlce hřiště v podání Paštiky a Havlíčka uvidíme hru 4 na 4. Tak snad se ta hra trochu otevře a bude to pro oko diváka přívětivější.
46:02
Vinohrady teď dokázaly zavřít Kobylisy a kombinovaly na jejich polovině. Ale Kobylisy brání v bloku velice poctivě a SKV k ničemu nepustily.
45:11
Šach vyslal střelu z půlky, ale Paleček to sebral jak malinu.
43:41
Z následného brejku Šolaja ukázkově zablokoval střelu Nouzáka.
43:04
Doucha T. zase jedovkou prověřil pozornost Palečka, ale ten zatím jeho střely většinou vyráží bez problému.
40:37
Kočí zase prokázal šikovné ručičiky a hlavně rychlé nohy. Dostal se až před Žitníka zase ho zkusil překonat jenom takovou lehkou bekhendovou žabičkou, ale Žitník tentokrát připraven a nepřekvapila ho ani následná dorážka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:02
Kobylisy si teď delší dobu nahrávaly na své polovině, skoro až jako kdyby chtěly SKV uspat. Nevyplatilo se jim to, SKV zvládlo balonek vypíchnout, ale k ničemu velkému se nedostalo.
37:01
Zíka vstříc Žitníkovi neúspěšný, ten zas vytáhl skvělý zákrok!
36:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #64 Matěj Špaček (3:5).
36:07
Tak teď to na straně Kobylis smrdělo už delší dobu. Vinohrady se na jejich půlce zaparkovaly a hezky kombinovaly. Z rohu se pak do středu dral Špaček, ten trefil pouze helmu Palečka. Pak po menším šrumu na středu se balonek dostal k Vnukovi a ten přízemní střelou překonává Palečka a snižuje stav na 3:5 z pohledu Vinohrad.
34:46
Tak to byla velká šance pro SKV. Šach se hnal dopředu v přečíslení a zvolil střelu. Tu mu ale vyčapal Paleček neuvěřitelným zákrokem.
33:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička bez asistence (2:5).
33:54
Teď trochu smolný gól pro Vinohrady. Od Hrdličky se balonek odrazil ke Špačkovi, ale z jeho hrudi přímo za záda Žitníka, který neměl šanci, protože to vůbec nikdo nečekal.
32:55
Doucha T. se snažil šikovně obhodit Palečka a zakončit bekhendem, ale byl už moc blízko. Na druhé straně přišel docela nebezpečný nához, za kterým se Žitník pouze otočil.
31:14
Novák teď dokázal Víškovu střelu zblokovat. Jinak ale na balonku jsou více Vinohrady a snaží se dobývat branku Kobylis.
29:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #33 Jindřich Smoček (2:4).
29:35
Vinohrady byly celou dobu na balonku a Doucha T. vyslal dvě velice dobré střely, ale vždy ho vychytal Paleček. Poté se do sprinterského spouboje dostal Paštika s Hrdličkou a Hrdličkova kila navíc hrály v jeho prospěch. Za Žitníka pak dostal balonek jednoduchým posláním po zemi.
28:11
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
28:11
A je tu šance pro Vinohrady na vyrovnání. Blažej se dral do šance, ale hosté nechtěli připustit, aby se dostal ke střele a Havlíček si jde sednout.
27:34
Víšek si teď obhodil hezkou kličkou obránce, ale Novák se stihl vrátit a zabránil tak střele. Jinak by Víšek byl sám vstříc Žitníkovi.
25:44
Komorný se teď objevil sám před Žitníkem, ale Žitník vytasil svou levačku a zabránil tak velké příležitosti.
24:46
Začíná se zase trochu přiostřovat, občas v některých soubojích vidíme menší dohrávání, ale zatím je to v přijatelných mezích.
23:31
K Zíkovi se dostal balonek a chtěl překvapit Žitníka rychlou střelou z první, ale posílá ji pouze do rohu. Vzápětí na druhé straně v šanci Záň, ale Paleček vyráží jeho střelu za mantinel.
22:03
Blažel teď vytáhl balonek až ze svého obranného pásma a snažil se nahrát Nguyenovi do jasné šance. Balonek ale poskočil, takže to Nguyen neměl úplně lehké a balonek netrefil.
20:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #8 Šimon Paldus (2:3).
20:14
Kobylisy vstoupily do druhé třetiny ideálně. Standardku ze středu zahrály velice pěkně a Kočí šel do výběhu, který přetáhl a vystřelil na vzdálenější tyčku takovou přízemní střelu. Ta se nakonec dostala za záda Žitníka, ale chvíli balonek poskakoval na brankové čáře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
19:43
Poslední minuta se teď odehrávala výhradně na pravém mantinelu. Tam, zpátky, tam, zpátky, až to nakonec SKV uklidnilo na svých čepelích.
18:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #92 Tadeáš Doucha (2:2).
18:16
A máme hned vyrovnáno, postaralo se o to bratrské duo Doucha V. - Doucha T. Prvně zmíňovanému střela asi sjela, ale Tadeáš balonek dokázal procpat za Palečka.
17:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:2).
17:23
A Kobylisy v poslední možné vteřině přesilovku nakonec proměňují. Kočí našel krásnou přihrávkou Hrdličku, který stál na rohu velkého brankoviště a neměl problém zakončit do odkryté branky.
16:59
Nguyen si teď vyčíhal na krosovku a hnal se dopředu, bohužel při finální fázi mu balonek sjel z čepele.
16:28
Kobylisy docela hezky točí balonek kolem dokola bránící čtveřice, ale chybí tomu ta tečka na konci.
15:24
Vyloučen hráč #94 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
15:24
Krůšek teď sáhl do střely moc brzo a jde si odpykat svůj trest.
14:21
Krejčí se teď hnal do útoku, celou dobu mu na záda dýchal Doucha, a i díky tomu jeho finální střela letěla mimo branku.
11:25
Kočí zkusil rychle rozehrát standardku na Palduse, ale Žitník byl připraven a zaklapl betony včas! Na druhé straně Švejda prověřil pozornost Palečka, ten však pozorný.
10:08
A začíná se klasicky trochu přiostřovat, Šolaja končí na střídačce hostů, ale nic vážného. Následně zkoušel Doucha V. pozornost Palečka, ale nad. V další šanci byl jeho brácha, ale ten těsně před gólmanem minul branku.
09:08
Zatím vidíme jeden z těch hezčích zápasů z Divize, ale zatím se nedostává žádný z týmů do vyložených šancí.
06:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (1:1).
06:44
Hrdlička si teď zkusil opravdu šikovně prohodit obránce, ale ten ho zastavil pouze díky faulu, a tak se jde nájezd.
06:08
Vinohrady zkoušejí především střela od pravého mantinelu, ale ani Špaček, ani Blažej, nemají zatím seřízeno.
04:33
Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky.
04:33
Krůšek se hnal dopředu po nepovedené standardce z rohu, ale Víšek při snaze situaci zachránit, se podle rozhodčích zachoval mimo florbalová pravidla.
03:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (1:0).
03:40
A máme tu první gól utkání! Švejda si krásně odskočil tak, že dostal nahrávku na střes a z první se nemýlil. Vinohrady jdou do vedení.
02:29
První zákrok pro Palečka. Nigrin vyslal z půlky svou klasickou střelu, Paleček pouze vyráží do rohu.
01:26
Jednoduše zahraná standardka z rohu. Zíka si seběhl na střelu, ale ta mu nesedla a letěla příliš vysoko.
00:49
První pokus o střelu v podání Nouzáka, ale spíše to bylo takové nahození do rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Boris Nouzák, Vít Komorný
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Radovan Vnuk, Jakub Záň, Jiří Krůšek, Matěj Špaček