3:1
0:0
- : -

Prague Tigers D - FBC Slavia Praha C 6:3
2. Tomáš Pytl, 2. Karel Kotyza, 6. Dung Nguyen Thanh, 19. Vítězslav Matěj, 23. Tomáš Večeřa, 24. Tomáš Pytl - 10. Jan Křížek, 12. Jan Křížek, 19. Filip Nejedlý; rozhodčí: David Hertz - Šimon Kořínek; vyloučení: 4 + Ondřej Kulakowski OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Kulhánek ? - Dominik Pohořský ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 0:0;
36:00
31:39
Vyloučen hráč #16 Karel Kotyza družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání.
27:59
Vyloučen hráč #4 Vojtěch Prokop družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:08
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #83 Dung Nguyen Thanh (6:3).
22:51
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #89 Tomáš Večeřa, asistoval #20 Jiří Čaputa (5:3).
20:22
18:16
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #20 Jiří Čaputa (4:3).
18:13
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #42 Filip Nejedlý, asistoval #12 Miroslav Matoušek (3:3).
14:33
Vyloučen hráč #18 Ondřej Kulakowski družstva Prague Tigers D - osobní trest.
14:33
Vyloučen hráč #18 Ondřej Kulakowski družstva Prague Tigers D na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
11:59
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #21 Jan Handl (3:2).
11:58
09:20
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #6 Tadeáš Michl (3:1).
05:31
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #83 Dung Nguyen Thanh, asistoval #23 Tomáš Pytl (3:0).
01:49
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #16 Karel Kotyza, asistoval #20 Jiří Čaputa (2:0).
01:22
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #20 Jiří Čaputa (1:0).