1:1
1:0
- : -

Prague Tigers - ACEMA Sparta Praha B 2:3pn
18. Filip Podlipný, 43. Jakub Lamberk - 15. Adam Kopecký, 29. Matyáš Kopecký, N Matyáš Kopecký; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Češner ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #42 Matyáš Kopecký a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #37 Jakub Flek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #90 Dominik Krištof , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #63 Jakub Lamberk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:25
Timeout ACEMA Sparta Praha B
44:25
Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
42:55
Timeout Prague Tigers
42:45
Vyloučen hráč #4 Tadeáš Meixner družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
42:12
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #37 Jakub Flek.
42:12
Vyloučen hráč #83 Martin Kropáček družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
42:12
Vyloučen hráč #55 Jan Bízik družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za zdržování hry.
42:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #63 Jakub Lamberk, asistoval #9 Adam Volf (2:2).
40:13
Vyloučen hráč #11 Lukáš Valenta družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
35:59
Vyloučen hráč #60 Adam Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #34 Vít Ulman (1:2).
22:03
Vyloučen hráč #81 Oliver Pavlík družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za zvedání florbalky.
17:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #44 Filip Podlipný, asistoval #11 Lukáš Valenta (1:1).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:1).