1:1
1:1
- : -

Horní Počernice Orka - FAT PIPE Start98 2:3
23. Šimon Mestek, 44. Matyáš Míka - 14. Matěj Michálek, 20. Matěj Langr, 35. Daniel Křůpala; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jiří Rejman -3, Petr Šotola ? - Adam Stříteský -2; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
45:00
43:22
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #10 Matyáš Míka, asistoval #61 Lukáš Podávka (2:3).
36:10
Vyloučen hráč #83 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hra rukou.
34:54
Timeout Horní Počernice Orka
34:54
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Petr Šotola družstva Horní Počernice Orka
34:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #79 Daniel Křůpala bez asistence (1:3).
30:00
30:00
22:31
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #10 Matyáš Míka (1:2).
21:15
Vyloučen hráč #6 Vincent Procházka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Langr, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (0:2).
18:15
Vyloučen hráč #61 Lukáš Podávka družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #36 Matěj Michálek, asistoval #44 František Kavka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Samuel Uhliarik.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98: brankář: Adam Stříteský;
00:00
Line-up domácích Horní Počernice Orka: brankář: Jiří Rejman; hráči v poli: Tomáš Bodlák, Jan Durda, Matyáš Míka, Lukáš Poledne, Šimon Mestek