2:0
1:2
- : -

BLACK ANGELS B - FBC Slavia Praha 6:2
2. Vít Kašpárek, 6. Vít Kašpárek, 6. Martin Juněc, 19. Vít Kašpárek, 20. Václav Novotný, 29. David Orlík - 27. Martin Kříček, 36. Matěj Fulín; rozhodčí: Klára Svobodová - Matouš Terč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kubišta ? - Dominik Pohořský ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:2;
36:00
35:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #1 David Kokoška (6:2).
28:13
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #13 David Orlík, asistoval #15 Vít Kašpárek (6:1).
26:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #13 Tobias Schier (5:1).
26:10
Vyloučen hráč #24 Aleš Vorlíček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
19:44
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Václav Novotný, asistoval #10 Dominik Kožíšek (5:0).
18:24
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #1 Jan Kubišta (4:0).
12:00
12:00
05:55
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #97 Martin Juněc bez asistence (3:0).
05:41
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #97 Martin Juněc (2:0).
01:58
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #39 Václav Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Matouš Terč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Dominik Pohořský; hráči v poli: Matěj Fulín, Tobias Schier, Lukáš Kubánek, František Šafařík, Martin Kříček