2:0
1:0
- : -

FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB 5:2
8. Kateřina Ciblová, 9. Lucie Čermáková, 20. Tereza Spoustová, 20. Lucie Čermáková, 36. Tereza Spoustová - 5. Kristýna Halousková, 6. Tereza Zvěřinová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2 + Tereza Hakenová TT + Tereza Hakenová 4; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Anita Vlachová ? - Alžběta Pelcová ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:0;
36:00
35:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #61 Lucie Čermáková (5:2).
29:46
Vyloučen hráč #66 Tereza Hakenová družstva Florbalová akademie MB do konce utkání - technický trest.
29:46
Vyloučen hráč #66 Tereza Hakenová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
29:46
Vyloučen hráč #66 Tereza Hakenová družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
26:29
Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
24:42
Vyloučen hráč #8 Ella Repšová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #96 Eliška Špačková (4:2).
19:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #8 Johana Hacklová (3:2).
12:00
12:00
10:50
Bohemka přitlačila na pilu
08:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #66 Bára Kováříková (2:2).
08:21
Čermáková vytřela zrak svojí šibenicí z půlky
07:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:2).
07:31
Bohemka se po povedené standartce prosazuje
05:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Tereza Zvěřinová, asistoval #41 Kristýna Halousková (0:2).
05:50
Boleslav přidává další goooool
04:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #41 Kristýna Halousková, asistoval #72 Tereza Hrdličková (0:1).