4:5
1:1
- : -

Panthers Praha - BLACK ANGELS 8:9pn
1. Aneta Machulková, 2. Zuzana Cihelková, 11. Zuzana Cihelková, 13. Aneta Machulková, 15. Aneta Machulková, 18. Eva Budinová, 19. Ema Najmonová, 35. Zuzana Cihelková - 4. Denisa Výborná, 9. Nela Rusňáková, 14. Agáta Procházková, 15. Barbora Kováříková, 15. Johana Procházková, 16. Denisa Výborná, 21. Alice Jirásková, 26. Denisa Výborná, N Denisa Výborná; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Julie Čapková ? - Julie Pszczólková ?; po třetinách: 3:2, 4:5, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Denisa Výborná a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #24 Zuzana Cihelková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #60 Alice Jirásková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #81 Aneta Machulková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #31 Agáta Procházková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Denisa Výborná a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #31 Kamila Prokůpková , ale gól nevstřelil.
34:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #82 Eva Budinová (8:8).
33:20
Fajty mezi golmankou a obrankyní panthers
30:58
Vyloučen hráč #55 Julie Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
25:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #31 Agáta Procházková (7:8).
20:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #60 Alice Jirásková, asistoval #48 Barbora Kováříková (7:7).
20:00
blaci jim ale hned odpovídají
18:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Ema Najmonová, asistoval #81 Aneta Machulková (7:6).
18:55
panthers se lehce nasypalo štěstí do klína o opět vedou
17:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Eva Budinová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (6:6).
17:28
pantheres v hezky provedené přesilové hře dorovnávají
17:07
Vyloučen hráč #48 Barbora Kováříková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
15:30
NEŽ JSME STIHLI NĚCO NAPSAT TAK PADLY 3 GOLY BLACK ANGELES
15:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #60 Alice Jirásková (5:6).
14:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #4 Johana Procházková, asistoval #31 Agáta Procházková (5:5).
14:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Barbora Kováříková, asistoval #47 Nela Rusňáková (5:4).
14:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #94 Ema Najmonová (5:3).
14:23
PANTHERKY OPĚT ODSKAKUJÍ
13:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (4:3).
13:52
KRÁSNÁ AKCE DENI A EJDŽÍ
13:26
Vyloučen hráč #67 Rebecca Lokvencová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:24
12:00
12:00
11:56
Neskutečný zákrok golmanky panterek Julinky
10:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #31 Kamila Prokůpková (3:2).
10:13
Cihelková dává gáje a posílá panthers do vedení
09:30
na polovině panthers je to jako na střelnici
08:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Nela Rusňáková, asistoval #24 Alžběta Švábová (2:2).
08:24
Rusňáková zavěsila do šibenice a srovnává
08:00
Brankářce panthers to dnes lepí
03:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (2:1).
01:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #81 Aneta Machulková (2:0).
00:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Aneta Machulková bez asistence (1:0).