2:2
- : -
IBK Holice

Florbal Primátor Náchod B - IBK Holice 4:3pn
17. Jakub Steiner, 41. Jakub Kratochvíl, 44. Daniel Havel, N Adam Balek - 5. Radek Nešetřil, 32. Jaroslav Tošovský, 34. Jakub Říha; rozhodčí: Daniel Suchý - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 19 - Jan Jedlička 15; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
V zápase plném nepřesností jsme dlouho prohrávali, protože jsme byli málo aktivní při hře bez míčku v útočném pásmu a v určitých pasážích více v roli diváka než aktivního hráče. Chválím naše hráče za přístup v posledních deseti minutách a golmana, který nás v kritických fázích hodně podržel. Díky všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Kment Lukáš (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a drželi přesně toho co jsme si řekli a díky tomu se dostali do vedení, to jsme pohužel po individuálních chybách stratili a podlehli na najezdy. Děkuji týmu za výkon a soupeři za kvalitní zápas.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #30 Jakub Říha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #66 Viktor Pražák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #38 Radek Nešetřil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #34 Jakub Jireček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #85 Adam Balek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
43:46
Náchod si vzal timeout a následně proměnili přesilovku.
43:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #19 Jan Radoch (3:3).
42:06
Timeout Florbal Primátor Náchod B
42:06
Vyloučen hráč #7 Ondřej Picek družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
40:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Jakub Kratochvíl, asistoval #88 Adam Kašpar (2:3).
40:15
Brankář Holic předvádí neskutečné zákroky.
37:21
Náchod se snaží dát góla, ale nedaří se.
34:16
Náchod celou dobu držel přesilovku, ale v poslední sekundě dostal gól.
33:45
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #66 Viktor Pražák (1:3).
32:02
Hráči Holic teď tlačí Náchod.
31:42
Vyloučen hráč #6 Lukáš Bouček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
31:05
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #48 Michael Kohl (1:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
28:36
Na obou stranách hra přináší chyby, ze kterých soupeři chodí do breaků. Oba gólmani však své týmy zatím drží
17:29
Pražák trefuje břevno
16:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #76 Jakub Steiner, asistoval #33 Jakub Kratochvíl (1:1).
04:39
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #30 Jakub Říha (0:1).