3:1
- : -
FbC Skuteč

TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 7:2
10. Patrik Adámek, 14. Miroslav Nepraš, 23. Jiří Lhotský, 25. Miroslav Nepraš, 44. Jiří Lhotský, 44. Matěj Schöniger, 45. Miroslav Nepraš - 20. Filip Kubíček, 39. Adam Štrumfa; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 3:2 + Filip Kubíček OS; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Kučera 11 - Daniel Nekvinda 15; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Na první zápas v sezóně z naší strany celkem ucházející zápas, který definitevně rozhodla naše pátá branka. Děkuji soupeři za férové a čisté utkání.
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Zápas byl znovu zbytečně vyhrocený několika zbytečnými zákroky. Jinak Jaroměř byla dnes florbalovější a živější. Děkuji soupeři za utkání.
44:30
Vyhrocené utkání na svou stranu překlání tým z Jaroměře.
44:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #1 Jakub Kučera (7:2).
43:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schöniger, asistoval #2 Adam Klobučar (6:2).
43:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #1 Jakub Kučera (5:2).
40:27
Vyloučen hráč #21 Filip Kubíček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
40:27
Vyloučen hráč #72 Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
40:27
Vyloučen hráč #21 Filip Kubíček družstva FbC Skuteč - osobní trest.
40:27
a ke konci utkání se nám zápas začíná přiostřovat
40:27
Do slovní potržky po odpískání se dostal hráč hostí na 2+10 a na druhé straně 2 minuty za hrubost
38:22
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #4 Matěj Florián (4:2).
28:00
V přesilovce se Skuteč snaží kombinovat, ale nedostávají se blíže jak na 16 metrů od brány
25:42
Vyloučen hráč #4 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
24:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #28 Jiří Lhotský (4:1).
22:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #4 Patrik Adámek (3:1).
19:59
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček, asistoval #4 Matěj Florián (2:1).
19:59
Hosté využávají přesilovku
18:58
Vyloučen hráč #2 Adam Klobučar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
17:30
ve druhé třetině jsou zatím aktivnější aktivnější hosté ze Skutče, avšak nedaří se jim dostat do větší šance
13:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #72 Matěj Schöniger (2:0).
12:30
Časoměřič Matouš Poláček se v tom začíná ztrácet
11:49
Vyloučen hráč #73 Jakub Dudek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
09:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek bez asistence (1:0).
06:55
Jaroměř teď při rozehrávce udělala chybu, ale soupeř ze Skutče jí nedokázal využít