1:3
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Primátor Náchod B 3:4
7. Ondřej Matyska, 9. Šimon Vacek, 27. Václav Januš - 20. Jakub Hejhal, 23. Daniel Havel, 27. Jakub Jireček, 42. Lukáš Bouček; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Erik Zoubek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 11 - Jakub Cibulka 13; po třetinách: 2:0, 1:3, 0:1;
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér):
Měli jsme lepší start do zápasu, ale po našich neproměněných brankových situacích, jsme pustili soupeře do hry a on využil svoji situaci, hru vyrvnal, skóre také a pak šťastnou vlastní brankou skóre otočil. Díky soupeři a dívákům.
Komentář hostů Rázl František (Trenér):
Koncentrovanou hrou jsme od půlky zápasu eliminovali soupeře a dokázali jsme se vratít do zápasu.Děkuji všem hráčům za dnešní výkony a jen tak dál.
42:21
Střelu Adama Vejrka gólman vyrazil maskou.
41:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Lukáš Bouček bez asistence (3:4).
40:35
Šimon Vacek teď sice překonal Náchodského Gólmana, ale míč v brance neskončil. Vystřelil mezi nohy, ale míček se dokutálel jen vedle branky.
34:45
Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za vysoká florbalka.
34:42
Ve třetí třetině vidíme tlak na obou stranách.
26:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Václav Januš, asistoval #94 Šimon Vacek (3:3).
26:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #34 Jakub Jireček, asistoval #19 Jakub Hejhal (2:3).
25:52
Náchod dostává další přesilovku.
25:51
Vyloučen hráč #38 Ondřej Matyska družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
25:45
Rtyňský tlak neustává. Václav Januš nedokázal zpracovat přihrávku od Vojtěcha Křečka.
24:00
Nikola Brejtrová nedokázala po přihrávce od Šimona Vacka dostat za brankaře.
22:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Daniel Havel, asistoval #17 Jiří Jebavý (2:2).
22:40
Střela od Jakuba Hejhala letí mimo.
20:55
Po rychlém Rtyňském útoku byl protiútok Náchoda. Vojtěch Petera měl se střelou co dělat.
20:19
Náchodský tlak neupadá.
19:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jakub Hejhal, asistoval #33 Jakub Kratochvíl (2:1).
15:43
Střela Jiřího Jebavého končí zablokovaná.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
13:59
Rtyně hraje v plném počtu, Náchod přesilovku nevyužil.
11:56
První přesilovku zápasu si zahraje Náchod.
11:55
Vyloučen hráč #38 Ondřej Matyska družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky.
08:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #21 Lukáš Hejna (2:0).
06:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #38 Ondřej Matyska, asistoval #46 Filip Kulda (1:0).
05:50
Kamil Hebelka si vyběhl na střed, gólman zakročil a Vojtěch Křeček minul prázdnou bránu.
00:01
Úvodní bude pro Rtyni.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Erik Zoubek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Lukáš Hejna, Šimon Vacek, Nikola Brejtrová, Adam Vejrek