0:3
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:6
8. Šimon Vacek, 15. Daniel Hejna, 28. Lukáš Hejna, 32. Šimon Vacek, 35. Šimon Vacek, 40. Nikola Brejtrová; rozhodčí: Erik Zoubek - Tomáš Havel; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Daniel Jeník 19 - Vojtěch Petera 16; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:3;
Komentář domácích Kment Lukáš (Trenér):
Stejný zápas jako první ze začátku jsme diktovali temto ale první gól nás opět rozhodil a bohužel nás trápí produktivita.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
Po jednoznačným průběhu zápasu první výhra sezóny. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
43:58
Do konce zápasu se bude hrát 4 na 4.
43:57
Vyloučen hráč #7 Ondřej Picek družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:57
Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
40:44
Holice mají již třetí přesilovku v zápase.
40:43
Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Nikola Brejtrová, asistoval #94 Šimon Vacek (0:6).
34:33
Šimon Vacek má hattrick!
34:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (0:5).
31:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #55 Vojtěch Křeček (0:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:9
30:00
27:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #72 Ondřej Řehák (0:3).
26:19
Individuální akce Kamila Hebelky končí v náručích gólmana.
23:45
Rtyně Holice docela přehrává.
22:23
Střela Kamila Hebelky byla zblokována.
19:56
Rtyně má velký tlak. Jeníkovu svatyni ale ne a ne dobýt.
18:39
Rtyně hraje v plném počtu.
16:41
Vojtěch Petera dneska zatím stoprocentní. K jeho svatyni se Holice ještě ani nepřiblížili.
16:39
Třetí přesilovka zápasu. Po druhé již pro Holice.
16:38
Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
15:23
Adam Vejrek poslal žabku na Šimona Vacka, ten trefil spojnici.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:10
15:00
14:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna, asistoval #55 Vojtěch Křeček (0:2).
13:29
Krásná střela z výběhu Lukáše Hejny. Daniel Jeník zasahuje.
11:45
10:32
Po špatné kontrole míčku od Šimona Vacka se před bránou objevil úplně volný Jaroslav Tošovský. Vojtěch Petera zasahuje.
09:43
Přesilovku si vyzkouší i Holice.
09:42
Vyloučen hráč #72 Ondřej Řehák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
07:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (0:1).
06:41
Střela Adama Vejrka po zákroku gólmana jen lehce přeletěla branku.
06:01
Holice hrají v plném počtu.
03:58
První přesilovka zápasu pro Rtyni.
03:57
02:28
Střela Adama Vejrka po přihrávce od Šimona Vacka byla zblokovaná.
01:44
Lukáš Jeřábek teď přestřelil bránu v tutové šanci.
00:01
Úvodní buly pro Rtyni.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erik Zoubek a Tomáš Havel.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Nikola Brejtrová, Kamil Hebelka, Šimon Vacek, Filip Kulda, Adam Vejrek
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Daniel Jeník; hráči v poli: Jaroslav Tošovský, Lukáš Roček, David Tylšar, Vojtěch Maroši, Radek Nešetřil