3:1
- : -
FbC Skuteč

FbC Hradec Králové A - FbC Skuteč 6:2
1. Vojtěch Kalaš, 3. Přemek Hanzlík, 3. Martin Jakl, 18. Victorie Moravcová, 18. Jiří Krček, 19. David Hynek - 6. Karel Břeň, 15. Antonín Bárta; rozhodčí: Patricie Šedivá - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Janeček 5 - Andrea Lacmanová 18; po třetinách: 3:1, 3:1;
24:00
Střely ve 2. části: 11:2
24:00
18:48
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #69 David Hynek, asistoval #83 Vojtěch Kalaš (6:2).
17:59
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #36 Jiří Krček, asistoval #55 Jakub Šiml (5:2).
17:14
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #26 Victorie Moravcová, asistoval #13 Martin Jakl (4:2).
14:45
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #29 Antonín Bárta bez asistence (3:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:5
12:00
07:48
Vyloučen hráč #71 Sebastian Jandík družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za špatné střídání.
05:10
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #90 Matyáš Albrecht (3:1).
02:56
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #13 Martin Jakl bez asistence (3:0).
02:23
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #57 Valérie Veverková (2:0).
00:32
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #83 Vojtěch Kalaš, asistoval #97 Přemek Hanzlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Dominik Janeček; hráči v poli: Adam Stejskal, Jan Procházka, Karel Franc, Jiří Krček, Sebastian Jandík