1:0
- : -
FbC Skuteč

Florbal Primátor Náchod - FbC Skuteč 3:2
7. Vojtěch Majer, 9. Marek Flašar, 16. Vojtěch Majer - 2. Milan Šebesta, 6. Karel Břeň; rozhodčí: Patricie Šedivá - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Josef Rychtera 20 - Daniel Severin Štorek 4; po třetinách: 2:2, 1:0;
19:57
Vyloučen hráč #78 Jakub Kusý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky.
15:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #63 Jan Ježek (3:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 10:5
12:00
08:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #28 Marek Flašar, asistoval #67 Samuel Siwula (2:2).
06:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer bez asistence (1:2).
05:46
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #11 Tomáš Roušar (0:2).
01:01
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Milan Šebesta, asistoval #7 Karel Břeň (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Josef Rychtera; hráči v poli: Marek Flašar, Jan Ježek, Samuel Siwula, Vojtěch Majer, Adam Pasler