2:1
3:0
- : -

FbC Hradec Králové B - SOKOLI Pardubice B 5:1
2. Šimon Machačka, 10. Lukáš Markovič, 14. Lukáš Markovič, 17. Lukáš Pajskr, 21. Filip Talavašek - 4. Dominik Tomášek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Lukáš Filípek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Adéla Rozdolská 4 - Jan Pomajzl 7; po třetinách: 2:1, 3:0;
24:00
Střely ve 2. části: 7:3
24:00
21:27
Vyloučen hráč #14 Matyáš Klár družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
20:33
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Filip Talavašek bez asistence (5:1).
19:15
Vyloučen hráč #21 Alexandr Fedenciuc družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za držení.
16:45
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #88 Lukáš Pajskr, asistoval #63 Jakub Prajsler (4:1).
13:54
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Lukáš Markovič, asistoval #64 Ondřej Kadavý (3:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:2
12:00
09:40
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Lukáš Markovič, asistoval #65 Jakub Vanický (2:1).
04:11
Vyloučen hráč #57 David Hrubeš družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za sekání.
03:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #37 Dominik Tomášek, asistoval #88 Matyas Herger (1:1).
01:38
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Šimon Machačka, asistoval #4 Matyáš Maivald (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice B:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Adéla Rozdolská; hráči v poli: Jan Gubanec, Matyáš Klár, Štěpán Vachoušek, Filip Šulc, Lukáš Pajskr